Екологія та соціальний захист України

Автор Богдан Т.В.

 

Твій шлях

            Саме Ви,тут і зараз,в цей момент дивлячись на екран і читаючи ці рядки являєте собою невід’ємну складову частину суспільства та людства яке створить те майбутнє,в якому будуть  жити наступні покоління .Кожен з нас,так чи інакше,докладає в цей процес свій внесок часто навіть цього не усвідомлюючи.

            Переступивши поріг нового тисячоліття ми зіткнулись з проблемами немислимими для наших давніх предків з їхнім політеїстичним (язичницьким) світосприйняттям, які обожествляли природу і навіть не могли собі уявити,як і навіщо можна завдавати їй якоїсь шкоди. За нами – тіні предків та давніх Богів, багатовікова культура та традиції, довгий та непростий шлях…

А що попереду?

            Простий приклад. Кидаючи на землю таку банальну річ,як порожня пластикова пляшка, пам’ятайте, що період її повного розпаду в природному середовищі – більш ніж триста років (хоча точна цифра навіть точно невідома, це як мінімум). Тобто якби вона продовжувала лежати там де Ви її залишили, то її теоретично зможуть побачити Ваші діти, внуки, правнуки, праправнуки і т.д. Як ви гадаєте,чи є це тим внеском, який варто вкласти в майбутнє?

            Можна багато говорити про проблеми та будувати песимістичні прогнози, проте це лише буде передумовою для питання – а що робити? Це питання неодноразово порушувалось самими різними людьми, організаціями та державами, і логічною відповіддю завжди залишається одне і теж (хоча це може бути по різному сформульовано) – дотримуватись принципів сталого розвитку.

            Сталий  розвиток (англ.Sustainabledevelopment)це  загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу міжзадоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутні хпоколінь- включаючи потребу в здоровому та безпечному довкіллі, особлива модель економічного зростання.

            Простими словами-це гармонійний розвиток та реалізація потреб людини, гармонія з природою та світом, врахування інтересів майбутніх поколінь та сучасних людей. І хоча інколи це важко усвідомити, проте це стосується кожного з нас. І особисто Вас в тому числі.

            Інколи термін «сталий розвиток » визначають як таку форму взаємодії суспільства і природи, при якому зберігається біосфера і забезпечується життя і безмежно довгий розвиток людства в цілому. Згідно В.І. Вернадському біосфера на сучасному рівні розвитку людства неодмінно перетворюється в ноосферу, тобто в сферу, де розум людини відіграє ключову роль в загальному розвитку природи і світу. І тому я прошу Вас усвідомити свою роль у формуванні того світу, де всі ми живемо і де будуть жити наступні покоління. Яким буде цей світ? Цезалежить від кожного з нас. І хоча може здаватись, що роль окремої людини в розвитку людства зовсім незначна, проте це не зовсім так. Ви-невідємна частина народу, нації, суспільства, людства… Це просто потрібно відчути-єдність з минулим і майбутнім, сьогоднішнім та завтрашнім днем, з тисячами, мільйонами, мільярдами людей…Тих, що були. Тих, що є. Тих, щобудуть після нас. Ви-не одні. Ви — частина цілого.

            Наші давні предки як ніхто інші відчували гармонію із Всесвітом та Природою, єдність  та взаємозв’язок  всього сущого. І можливо варто просто зараз відійти від екрану та Інтернету та просто глянути на небо, послухати звуки довкола, відчути подих вітру та глибоко вдихнути…Ви живете. Тут і зараз. А решта…А решта,як казав дон Хуан(К. Кастанеда): «Є шляхи погані та хороші. Проте лише один Шлях правильний. Це Шлях твого Серця…».

            ЖИВІТЬ В ГАРМОНІЇ З СОБОЮ ТА ДОВКОЛИШНІМ СВІТОМ.

                   СЛУХАЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ !

 

                  Підготував: Богдан Т.В.                                    

Також вас може зацікавити:

Загальне
  Історія питання...

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...


...

С Рождеством!
Дорогие друзья, коллеги! От всей души поздравляю всех вас с...

Міжнародна нормативно-правова база
Декларація Ріо-де-Жанейро з навколишнього середовища і розвитку (14 червня 1992...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу