Як отримувати платні замовлення, статус журналіста, пластикове посвідчення та писати статті на сайті?

Як отримувати платні замовлення?

Щоб мати можливість виконувати платні замовлення вам потрібно мати статус журналіста (спецкореспондента) «Екологія та соціальний захист».  

Далі на поштовий ящик (email), вам будуть надходити  «замовлення» та паролі у вигляді:

Email:

Вигляд на нашому сайті:

Усі замовлення захищені паролем, який ви отримуєте після реєстрації та укладанні договору про співпрацю.

Замовлення можуть надходити особистого характеру на ваше місце проживання вказане у договорі про співпрацю, або запрошення масштабного характеру, наприклад, набір: учасників, журналістів, репортерів, фотографів, спеціалістів відеомонтажу у проекти або експедиції.

Як отримати статус журналіста(спецкореспондента)?

Щоб отримати офіційний статус журналіста(кореспондента) видавництва «Екологія та соціальний захист» та мати повноваження виконувати платні замовлення необхідно:

 •  завантажити договір;
 • заповнити його (дату та номер договору не заповняти) лише після слів «який діє на підставі Статуту та Кореспондент____» (вказати прізвище, ім’я та по-батькові) та в правій нижній частині вказати  паспортні дані, адресу проживання, мобільний телефон, електрону адресу, дату народження та підпис; 
 • відсканувати договір;
 • вислати його на пошту eszorgua@ukr.net.

Як отримати пластикове посвідчення?

Отримати офіційне пластикове посвідчення, яке надає вам особисті повноваження згідно з законами України [ЗАКОН УКРАЇНИ Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні], [ЗАКОН УКРАЇНИ Про інформацію], [Права журналістів],  має право кожен, хто має статус журналіста, а далі необхідно:

 • заповнити трудовий договір;
 • відсканувати його;
 • пройти тренінг «ОСНОВИ СУЧАСНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ»                       після тренінгу видається посвідчення та сертифікат що засвідчує професійну підготовку .
 • відправити 2 відсканованих документа (заповнений договір та квитанцію про сплату) на пошту: eszorgua@ukr.net.

Якщо ви мешкаєте в Києві, ви зможете приїхати отримати його особисто в наш центральний офіс, або ми надішлемо Вам його листом в конверті.

Відповіді на запитання, отримати консультацію,  ви можете за телефоном:  562-00-02 у адміністратора сайту Тетяни Петрівни, або через електронну пошту:  eszorgua@ukr.net

Як увійти в систему, профіль?

Вітаю Вас шановні користувачі порталу «Екологія та соціальний захист». Тепер коли ви зареєструвалися, ми надаємо вам місце та повноваження створювати сторінки та новини на нашому порталі, які будуть мати змогу потрапити у видавництво нашої газети або на першу сторінку нашого порталу.

Скоріш усього у вас виникне питання «Як створити сторінку?» Ви напевно думаєте, що це дуже тяжко, бо ви цим раніше ніколи не займались, але я хочу переконати Вас, що це дуже легко! Це на стільки легко і просто, як працювати у MS Word, якщо у вас є здібності та хоч деякі вміння працювати в цьому редакторі, то у вас все вийде, я Вас запевняю!

Для початку вам потрібно ввести логін та пароль у цю форму (знаходиться у правій колонці):

Логін та пароль ви вказували при реєстрації. Якщо ви не пам’ятаєте які дані ви вказували, перевірте вашу email почту.

Якщо ви зробите все правильно, тоді форма прийме новий вигляд:

Як створювати сторінки та новини ?

Далі я пропоную вам переглянути підготовлений мною відео урок, в якому я все детально розповідаю про створення сторінок та новин.

Якщо у Вас тимчасово немає змоги переглянути відео, то Ви напевно помітили, що вже маєте змогу в одне натиснення кнопки створити новину або сторінку. В чому між ними різниця? Розповідаю далі:

 - це створена вами інформація з завантаженими фотоматеріалами, яка буде відображатися на головній сторінці сайту та у багатьох слайдерах відповідно у вказаній Вами рубриці.

 - це створена вами інформація без відповідної рубрики, та відображення у слайдері головних та другорядних сторінках. Це може бути написана стаття яка несе інформаційний характер (наприклад опис, ознайомлення, історія, твори, або вірші  вашого населеного пункту). Сторінки, які ви будете створювати та вести особисто вашого насаленого пункту будуть прикріплятись до наших таблиць на головній сторінці карти України.

 - в цьому розділі ви можете подивитись перелік існуючих сторінок, а також знайти новини та статті написані вами. 

 (в стадії розробки) — це ваш особистий кабінет, в якому ви можете зміните псевдонім користувача, пароль та іншу інформацію.

Ми залишаємо за Вами повну відповідальність за інформаційний зміст вашої сторінки

Новини свого населенного міста які ви створюєте добровільно, не оплачуються, але цим ви піднімаєте свій рейтинг та нашу увагу на те щоб в майбутньому ми замовили саме у Вас статтю у видавництво нашої газети або інших замовників.

 

Наші учасники в експедиції «Знай, що ти п`єш».

Репортаж від Нового каналу та перший відеоматеріал від журналістів експедиції.

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Детальна інформація   програми «Сталий розвиток України» 

Також вас може зацікавити:

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

Вітаємо з реєстрацією
Шановний колега Ви зареєструвались на офіційному сайті Програми сталого розвитку...

Міжнародна нормативно-правова база
Декларація Ріо-де-Жанейро з навколишнього середовища і розвитку (14 червня 1992...

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

       

1 Коментаріх до цієї публікації

 1. rusikk79 пишет:

  Дуже цікавий сайт. Така робота до душі, я «загорівся».

1 Трекбеки

 1. Повідомлення - Програма "Сталий розвиток України". Екологія та соціальний захист. пише:

  [...] Бажаючі отримати пластикове посвідчення позаштатного спеціального кореспондента запрошуємо Вас перейти за наступним посиланням: http://esz.org.ua/?page_id=4175 [...]

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу