Порядок денний на ХХІ століття (Agenda 21)

Ці питання — і багато інших, подібні до них — були обговорені на великій міжнародній конференції в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, в червні 1992 року. Відомий як Конференція Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища і розвитку — або, простіше кажучи, як Саміт Землі — це наради взяли участь близько 150 глав держав, де вони обговорили і погодилися глобальний план дій зі сталого розвитку, який вони назвали порядку денного 21.

Саміт Землі також взяли участь майже 50 000 офіційних спостерігачів та громадян з усього світу, які зібралися в широкий діапазон офіційних і громадських рад та семінарів в Глобальному форумі.

Так само, як Порядок денний 21, чотири нових міжнародних договорів — про зміну клімату, біологічного різноманіття, опустелювання і у відкритому морі, рибалка — було підписано в офіційних засіданнях. Крім того, Комісія ООН зі сталого розвитку була заснована для контролю за виконанням цих угод і діяти як форум для поточних переговорів з міжнародної політики в галузі навколишнього середовища і розвитку.

Порядок денний 21 стала основою для дій в багатьох національних та місцевих органів влади. Наприклад, більш ніж 150 країнах були створені національні консультативні ради з розвитку діалогу між урядом, екологів, приватного сектору та суспільства в цілому. Багато хто також створили програми для моніторингу національного прогресу за показниками сталого розвитку. На рівні місцевого самоврядування, майже 2000 міст по всьому світу створили свої власні Місцева порядок денний 21 планів.

Також планується до розгляду план дій програми сталого розвитку України

Також вас може зацікавити:

Біблотека
  Основні положення стратегії сталого розвитку Росії, Комісія Держдуми з проблем...

Бразилія впускає Всесвітній центр зі сталого розвитку
22 червня 2012: Уряд Бразилії оголосив про створення Ріо +...

Історія питання
  1968 -- за ініціативою видатного італійського економіста і підприємця доктора...

Сесія міської ради
12 січня відбулася чергова 9-та сесія Сватівської міської ради шостого...

В ЯРЕМЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ МІСТ-ПАРТНЕРІВ 2011
19 грудня в місті Яремчі відбудеться засідання Національного форуму міст-партнерів...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу

http://nowyny.com/news/na_zakarpatti_piketuvatimut_maetok_viktora_medvedchuka_foto/2014-01-02-2850