Нагороди та акредитації

Нагороди та акредитаціїУ багатьох школах і громадських молодіжних організацій в Шотландії премії використання та освітніх програм з метою надання багатою і складною досвід навчання в галузі сталого розвитку освіти і визнати досягненням.

Ці нагороди мали значний вплив і Еко-шкіл Шотландії є одним з найуспішніших в світі програм з 98% реєстрації в місцевих школах влади. Крім того, в 2010 році Джон Мюїр цільової нагородила 100 000-й премії і близько 20% шотландських шкіл, пов’язаних з Fairtrade Школи і повагу прав Школи Award. Програма Лісова школа також виявляється дуже популярною.

Навчальна програма для досконалості пропонує учасникам можливість включити ці програми в рамках навчальної програми, а не розглядати їх як позакласна ініціатива, яка приносить користь тільки деяким з них. Вкладення цих видів діяльності в навчальному плані підтримує успішне цілому підхід школи до сталого розвитку.

Школи все частіше визнають переваги використання цілого ряду нагород для того, щоб зусилля всього суспільства визнаються (Еко-школи, Fairtrade Школи і повагу прав школах), а й для того, щоб вклад, навички та досягнення окремих учнів є визнаний (John Muir премії герцога Единбурзького, нагороди молодіжного досягнення, ASDAN і SQA). Більш детальну інформацію про молодіжну нагороди можна отримати, завантаживши дивовижні речі.

Професійне визнання для вчителів

Важливо також, що лікарі отримали професійне визнання за їхній внесок у стійкий розвиток освітньої діяльності в школах. Генеральна рада навчання в Шотландії пропонує професійне визнання в цій галузі практики і ця акредитація може бути отримана ретроспективно діяльності вже зробленій.

 Сталий розвиток освіти

Принципи

Елементи

Навчальний план

Весь підхід школи

Нагороди та акредитації

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі «Сталий розвиток України» 

Також вас може зацікавити:

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

Міжнародна нормативно-правова база
Декларація Ріо-де-Жанейро з навколишнього середовища і розвитку (14 червня 1992...

Вітаємо з реєстрацією
Шановний колега Ви зареєструвались на офіційному сайті Програми сталого розвитку...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу