Навчальний план освіти сталого розвитку

Навчальний план освіти сталого розвиткуСталий розвиток освіти впроваджується в навчальних за видатні досягнення в кількома способами:

Значення і можливості — значення мудрість, справедливість, співчуття і цілісність, які лежать за видатні досягнення навчальних відображають точку зору сталого розвитку освіти, як і чотири можливості, які повинні бути створені у всіх учнів.

Теми з навчання — сталий розвиток освіти та інші елементи розробки глобальних громадяни визнаються в якості основних тем, які будуть введені в усіх навчання.

Досвід і результати — теми, пов’язані зі стійкістю були впроваджені в досвіді і результатах навчальної програми області, гарантуючи, що вони є ключовими досвід навчання всіх дітей і молодих людей у віці від 3 до 18 років.

Підходи до навчання — педагогів в Шотландії в даний час пропонується прийняти підходів до навчання, які є активними, творчими, кооперативних і спільних. Відкритий навчання також розглядається в якості ключа. Ці підходи мають важливе значення для створення багатих і перетворює навчання досвідом зі сталого розвитку.

Міждисциплінарний навчання — сталий розвиток своєї суті міждисциплінарної та підтримується сильним акцентом на міждисциплінарному навчанні в навчальних за видатні досягнення.

Педагогіка — стійкість вимагає педагогіки, які сприяють в учнів здатність мислити критично і творчо, і аналізувати, оцінювати і синтезувати складні питання і застосовувати свої знання в нових умовах. Педагогіка повинна також сприяти системному підходу мислення.

УСО дослідження в 2009 році показав, що вкладення стійкості діяльності в рамках навчальної програми і по всій школі може мати позитивні і відчутні наслідки в тому числі підняв мотивацію, відвідуваності, успішності і поведінки учнів.

 Сталий розвиток освіти

Принципи

Елементи

Навчальний план

Весь підхід школи

Нагороди та акредитації

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі «Сталий розвиток України» 

Також вас може зацікавити:

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

Міжнародна нормативно-правова база
Декларація Ріо-де-Жанейро з навколишнього середовища і розвитку (14 червня 1992...

Вітаємо з реєстрацією
Шановний колега Ви зареєструвались на офіційному сайті Програми сталого розвитку...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу