Сталий розвиток освіти

Сталий розвиток освіти

Метою сталого розвитку для людей в усьому світі є задоволення їхніх основних потреб та покращення якості життя без завдавання шкоди для якості життя майбутніх поколінь.

Виконання навчальної програми зі сталого розвитку освіти

Розвиток наших дітей і молодих людей як громадян на основі сталого розвитку освіти є однією з ключових умов для навчання в рамках навчальної програми до досконалості.

Проблеми сталого розвитку займають важливе місце в досвіді і результатах та пропонують студентам можливість взаємодіяти з комплексом етичних питань, пов’язаних зі зміною клімату, соціальною справедливістю, взаємовпливом, здоров’ям і благополуччям та біологічним різноманіттям.

У цьому контексті, сталий розвиток освіти є ідеальним засобом для міждисциплінарного навчання і може бути використаний для досягнення корисності, глибини і широти завдань у навчанні.

Впровадження тем стійкості в навчальну програму і в школах, розвиває наших дітей і молодих людей, громадян світу і озброює їх навичками, цінностями та атрибутами для навчання, життя і роботи. За оцінками, від 60000 до 90000 нових робочих місць буде створено в зеленому секторі в найближчі 10-15 років в Шотландії, що здійсниться завдяки переходу до економіки з низьким рівнем вуглецю. Це в додаток до 80 000 зелених робочих місць, які вже існують. Використання сталого розвитку освіти в якості контексту для навчання дозволяє студентам сприяти цьому процесу змін в суспільстві, а також допомагає їм розвивати навички, необхідні для доступу до захоплюючих можливостей для кар’єрного росту в зеленому секторі.

Якщо Шотландія реалізує свої амбіції, щоб перейти до низьковуглецевого майбутнього з нульовими відходами і виконати зобов’язання, викладені в навчанні до змін: план дій для Шотландії на другу половину Десятиліття ООН з освіти для сталого розвитку, то це є також важливо, що ми підтримуємо ефективну співпрацю між всіма секторами освіти, в тому числі школами, молодіжною і громадською освітою, а згодом вищою освітою.

 

Принципи

Елементи

Навчальний план

Весь підхід школи

Нагороди та акредитації

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі «Сталий розвиток України» 

Також вас може зацікавити:

Принципи освіти сталого розвитку
Шість принципів сталого розвитку освіти, викладені в навчанні для нашого...

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

Навчальний план освіти сталого розвитку
Сталий розвиток освіти впроваджується в навчальних за видатні досягнення в...

Нагороди та акредитації
У багатьох школах і громадських молодіжних організацій в Шотландії премії...

Весь підхід школи сталого розвитку
Освітні центри, які успішно приймають весь підхід школи до розробки...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу