Програма «Сталий розвиток України»

Сталий розвиток — це модель економічного зростання, в якій використання ресурсів направлено на задоволення потреб людини при збереженні навколишнього середовища, так що ці потреби в розвитку можуть бути задоволені не тільки в сьогоденні, але й для майбутніх поколінь.

Стратегія програми

Програма сталого розвитку України Стратегія програми «Сталий розвиток України» заснована на ретельному, всебічному вивченні існуючого стану нашого суспільства, а також на аналізі потенційних можливостей його поліпшення.

Коли мова йде про стратегію програми, загальним результатом її повинно бути досягнення визначених показників у всіх трьох складових розвитку суспільства, а саме: соціальній сфері, економіці та екології.  Говорити про сталий розвиток оперуючи лише економічними чи соціальними критеріями не можливо й за сучасними науковими поглядами неефективно.

Розвиваючі окрему складову системи без врахування стану інших (тобто не на основі стратегії), з огляду на їх загальну взаємозалежність та взаємообумовленість, призведе як до погіршення інших складових, так і до завдання шкоди безпосередньо тій складовій, котру планується розвивати.

Так, наприклад, підтримка екології без врахування економічного базису суспільства призведе до вичерпання економічного потенціалу регіону, та, як наслідок, до неможливості подальшої підтримки належного стану оточуючого середовища. З огляду на це, плануючи будь-який розвиток суспільства мова може йти про розробку й реалізацію виключно стратегії сталого розвитку.

Із викладеного стає зрозумілим, що перед розробкою стратегії, необхідно провести ґрунтовний аналіз стану всіх складових системи, виявити їхні найактуальніші проблеми та визначити шляхи їх усунення.

При впровадженні необхідним є здійснення моніторингу стану економіки, екології та соціальних відносин на постійній основі. При виявлені відхилень від запланованих стратегією сталого розвитку результатів, розроблений на її виконання план заходів має коригуватись під нововиявлені обставини.

Розвиток може реалізовуватись також й на децентралізованій основі з використанням програмно-цільового методу. Мова йде про розробку й реалізацію учасниками програми «Сталий розвиток» окремих проектів, які в своїй сукупності утворюють цілісну систему, механізм реалізації.

Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист України» ставить собі за мету розвиток суспільства через реалізацію саме стратегії сталого розвитку. Із цією метою нашою організацією проводиться робота з створення осередків, формування штату спеціальних кореспондентів та видання спеціалізованої газети, на шпальтах якої висвітлюється стан і перспективи впровадження.

Концепція програми «Сталий розвиток»

Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист» ставить за мету розвиток українського суспільства на засадах усталеної у світовому співтоваристві концепції програми «Сталий розвиток України». Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист України» докладає зусиль для впровадження засад програми на всій території нашої держави.

  • Суспільство розглядається як система трьох взаємопов’язаних складових концепцій: економічної, соціальної та екологічної. З цього витікає, що розвиток однієї з складових без врахування стану інших не може вважатися цілісним.
  • Суспільний розвиток не може відбуватися за рахунок можливості майбутніх поколінь задовольняти власні потреби. Даний постулат вимагає врахування наявного потенціалу для розвитку і забезпечення його збереження та поступового зростання.

Журналістика

Пластикове посвідчення кореспондента Одним з інструментів у роботі Всеукраїнської громадської організації «Екологія та соціальний захист України» є надання її членам статусу спеціального кореспондента. Це дозволяє членам організації користуватися цілою низкою прав, що надається вітчизняним законодавством засобам масової інформації, зокрема вільного доступу до органів місцевої та центральної влади, організація і проведення інтерв’ю з кандидатами під час передвиборчої кампанії, збір актуальної інформація щодо програми «Сталий розвиток України», направлення запитів з актуальних питань та отримання відповідей на них тощо.

 

Реєстрація журналіста

Видання газети «Екологія та соціальний захист України»

Видавництво газети "Екологія та соціальний захист" Програма сталий розвитокІнформування всіх верств населення про проблеми сталого розвитку це необхідний крок до успішної реалізації програми «Сталий розвиток України». Незважаючи на те, що ця концепція в даний момент знаходиться в центрі уваги світової спільноти, в Україні багато про неї або не знають, або не звертають на неї належної уваги. Тому нами ведуться роз’яснювально-просвітницькі заходи на сторінках газети «Екологія та соціальний захист України», на шпальтах якої розкривається суть концепції програми «Сталий розвиток», розповідається про втілення цієї програми в реальні процеси економічної, соціальної та екологічної складових українського суспільства, відродження козацтва, його традицій та духовності на нашій землі, екологію довкілля та людських душ, відновлення моральних відносин у сім’ях і суспільстві тощо.

Створення відокремлених осередків

Процес сталого розвитку дозволить забезпечити міській владі зворотний зв’язок, показуючи, які види діяльності ведуть до збалансованості міського розвитку, а які, навпаки, перешкоджають цьому. Проаналізувавши ситуація зробимо висновки що, для досягнення цілей сталого розвитку необхідно передати частину повноважень місцевим властям в рамках розвитку системи місцевого самоврядування. Сталий розвиток передбачає тісну взаємодію всіх секторів суспільного життя, що є скрутним при централізованому, галузевому управлінні. Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист України» веде активну роботу та пропонує створити осередки в усіх регіонах України. Завданням осередків є виявлення сучасного стану розвитку регіонів, розроблення реальних проектів їх сталого розвитку, забезпечення фінансами та методична допомога щодо їх реалізації.

Роль програми в українському суспільстві

Водночас, Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист України» обстоює принципи врахування невід’ємних історичних особливостей розвитку суспільства в сучасних політичних реаліях, пропонує врахувати ці особливості й залучити їх у програмні документи політичних сил, що висувають свої кандидатури на виборах до органів центральної й місцевої влади всіх рівнів. Україна вперше постала на політичній мапі світу як козацька держава, що зумовило специфіку її розвитку саме на засадах соціальної справедливості, економічного новаторства та тісного зв’язку з природою, тобто за програмою «Сталий розвиток України».

Враховуючи саме таке надбання нашого народу, Всеукраїнська громадська організація «Екологія та соціальний захист України» тісно співпрацює з Національною радою козаків України щодо відтворення сільських, селищних, міських, районних та обласних козацьких територіальних громад.

Саме козацькі громади можуть стати дієвим суб’єктом нашої держави на засадах стійкого розвитку. Концепція програми «Сталий розвиток України» природно притаманна козацькому співтовариству, що дає підстави сподіватися на швидке й ефективне досягнення реальних цілей та реалізацію конкретних проектів для забезпечення гідного рівня життя окремо взятого українця, його родини та суспільства в цілому.

Сподіваємось на підтримку нашої позиції політичними об’єднаннями і окремими політиками, які сьогодні працюють на благо нашої держави, а також тих, котрі братимуть участь у виборах на посади державних органів влади та органів місцевого самоврядування.

Також вас може зацікавити:

Вітаємо з реєстрацією
Шановний колега Ви зареєструвались на офіційному сайті Програми сталого розвитку...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...

Умови роботи та отримання посвідчення
Кореспондент видавництва «Екологія та соціальний захист України» здійснює свою діяльність...

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

       

1 Коментаріх до цієї публікації

  1. Fuel_My_Fire пишет:

    Хочу фотографировать! ;)

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу