34

НОМЕР ПОСВІДЧЕННЯ
КОРЕСПОНДЕНТ
Ф,І,П
НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ
0000301Гріненко Володимир ВасильовичКиїв
0000302Щепець Микола СтепановичКиїв
0000303Брагіна Ірина ВолодимирівнаКиїв
0000304Деміна-Антюхіна Наталія ФедорівнаКиїв
0000305Бокова Оксана АнатоліївнаКиїв
0000306Нетяга Сергій СтепановичКиїв
  0000308  Горєв Юрій ВікторовичКиїв
0000309Веркалець Михайло ВладиславовичКиїв
  0000310   Кремнєв Анатолій ВолодимировичКиїв
0000311Ільюхін Владислав ОлексійовичКиїв
0000314Алєксєєв Сергій СергійовичКиїв
0000315ЛІПОВСЬКИЙЛіповський Станіслав РомановичКиїв
  0000316  Козяра ТарасКиїв
0000317Стуга Євген ОлександровичКиїв
  0000318  Тремеррі Олена ВолодимирівнаКиїв
0000319Король Євгеній ВіталійовичКиїв
0000320фортуновФортунатов Дмитро ПетровичКиїв
  44000501Колеснікова Олена МиколаївнаКиїв
  44000502Лобарєв Євгеній СергійовичКиїв
  44000503Гребенюк Геннадій ВасильовичКиїв
44000504   ГрыненкоГріненко Анастасія ВолодимирівнаКиїв
  44000505  Чернишов Віктор СергійовичКиїв
  44000506Лапа Марина МихайлівнаКиїв
44000508гуленкоГуленко Жанна ВасилівнаКиїв
  44000509Гуленко ВасильГуленко Василь ВікторовичКиїв
44000510Гуленко Василь ВікторовичГуленко Василь МихайловичКиїв
  44000511Гуленко Віталій ВікторовичГуленко Віталій ВікторовичКиїв
44000512ГусейновГусейнов Расім СадагетовичКиїв
  44000513БокійБокій Олександр СергійовичКиїв
  44000514АбрамоваАбрамова Ірина ВікторівнаКиїв
  44000515Дронова Дронова Олена СергіївнаКиїв
  44000516Марченко Наталія ПетрівнаКиїв
  44000517  Перебийніс Наталія ВікторівнаКиїв
  44000518Корбут Людмила МиколаївнаКиїв
  44000519Бабаков Анатолій ПилиповичКиїв
  44000520  ЛевчукЛевчук Ганна ІванівнаКиїв
  44000521Корбут Роман ВолодимировичКиїв
  44000522Рат Андрій ГенріховичКиїв
  44000523Іванченко Ірина ВалеріївнаКиїв
  44000524ПарфеньонокПарфеньонок Тетяна ЄвгенівнаКиїв
  44000525ДворникДворник Андрій ВасильовичКиїв
  44000526СпірідоновСпірідонов Віктор КириловичКиїв
  44000527КорнійченкоКорнійченко Олег ПетровичКиїв
  44000528Поночовна Поночовна Надія ЮріївнаКиїв
  44000529ПоночовнийПоночовний Сергій ВолодимировичКиїв
  44000530Загуляк Мирослав ВолодимировичКиїв
44000531РешітькоРешітько Аліна ВолодимирівнаКиїв
  44000532Ясинський Віктор СтаніславовичКиїв
  44000533Кузьменко Сергій МихайловичКиїв
  44000534Середюк Інна ПетрівнаКиїв
  44000535ПопикПопик Олександр ІвановичКиїв
44000536КостюкКостюк Андрій ОлександровичКиїв
44000537ПроцюкПроцюк Святослав ВолодимировичКиїв
44000538ЧікуровЧікуров Сергій ВікторовичКиїв
44000539ГорбуноваГорбунова Людмила МиколаївнаКиїв
44000540ОлійникОлійник Олексій АнатолійовичКиїв
44000541КульчицькийКульчицький Сергій ДмитровичКиїв
44000542ШтембулякШтембуляк Юрій АнатолійовичКиїв
44000543Яхно Яхно Сергій ІвановичКиїв
44000544Внуков Внуков Сергій СергійовичКиїв
44000545ПачевськийПачевський Віталій ВалерійовичКиїв
44000546Дячук Василь ВолодимировичДячук Василь ВолодимировичКиїв
44000547Владичук Владичук Олександр АнатолійовичКиїв
44000548Ратушний Ратушний Віталій ВасильовичКиїв
 44000549Мариконь Мариконь Оксана БогданівнаКиїв
 44100550???? ?? ???? ????? Палащенко Оксана ВолодимирівнаКиїв
44100551 Гук Тетяна МихайлівнаКиїв
44100552 Козлов Ярослав СергійовичКиїв
 44100553Грищенко Грищенко Валерій ЮрійовичКиїв
 44100554 Лосков Тимофій ОлексійовичКиїв
 44100555 Бєлякова Світлана ІванівнаКиїв
 44100557 Новіков Дмитро ОлександровичКиїв
 44100558 Діюк Роман ВолодимировичКиїв
 44100559 Безкоровайний Олександр ВасильовичКиїв
44100561 Петрова Марія МихайлівнаКиїв
44000562Дяденко Дяденко Аркадій ІгоревичКиїв
44000563Ільтю Ільтю Василь МихайловичКиїв
44000564 Павленков Ігор МиколайовичКиїв
44000565 Коцюба Олександр ПавловичКиїв
44000566 Дяденко Ігор АркадійовичКиїв
44000567хуснутдинов-ф Хуснутдінов Валер’ян ЯкиєвичКиїв
44000568Інна-Плотнікова Плотнікова Інна МиколаївнаКиїв
44000569Лащенко Лащенко Ірина ВікторівнаКиїв
44004570войтенко Войтенко Юлія МиколаївнаКиїв
44000571Жуковська Жуковська Юліана ПетрівнаКиїв
44000572Седлецькаф Седлецька Тетяна ВолодимирівнаКиїв
44004573 Широкостюк Тетяна ОлегівнаКиїв
44002574Хамітбаєв Хамітбаєв Карен РустамовичКиїв
44006575Золотаренко Золотаренко Олексій ВалерійовичКиїв
44000576Чупровський-ф1 Чупровський Олександр МихайловичКиїв
44002683СтаднікСтаднік Віктор МиколайовичКиїв
44002684Новак-150x150Новак Олександр ВолодимировичКиїв
44002685Рудик-Володимир-Сергійович-150x150Рудик Володимир СергійовичКиїв
44002686Мусійко-Володимир-Григорович-150x150Мусійко Володимир ГригоровичКиїв
44002687Дмитренко-Оксана-Леонідівна1-150x150Дмитренко Оксана ЛеонідівнаКиїв
44002688Кармаліта-Владислав-Сергійович-150x150Кармаліта Владислав СергійовичКиїв
44002689Свістунов-Нікіта-Владиславович-150x150Свістунов Нікіта ВладиславовичКиїв
44002690Сідлецький-Олег-Володимирович-150x150Сідлецький Олег ВолодимировичКиїв
44002691Вівчарський-Володимир-Вікторович1-150x150Вівчарський Володимир ВікторовичКиїв
44002692Коваль-Олег-Леонідович-150x150Коваль Олег ЛеонідовичКиїв
44002693Моісеєнко Віталій МиколайовичКиїв
44002694коротковКоротков Ярослав МихайловичКиїв
44002695Гончаренко Ігор МиколайовичКиїв
44002696Нарольський-Валентин-Станіславович4Нарольський Валентин СтаніславовичКиїв
44002697Гудов-Володимир-Анатолійович1-150x150Гудов Володимир АнатолійовичКиїв
44002698Погорецький-Юрій-Георгійович-150x150Погорецький Юрій ГеоргійовичКиїв
44002699Сидоренко-Юлія-Петрівна1-150x150Сидоренко Юлія ПетрівнаКиїв
44003577присяжнюк маріанна Присяжнюк Маріанна МиколаївнаКиїв
44008578Барзинський Барзинський Денис ОлександровичКиїв
44001579Давиденко Давиденко Юлія ВіталівнаКиїв
44007580Куринный-ф-241x300 Курінний Сергій СергійовичКиїв
44009581Лескова-300x298 Лескова Таісія ОлександрівнаКиїв
44002582Ефремова-ф-200x300 Єфремова Анна МиколаївнаКиїв
44002583Марченко Марченко Людмила ВалеріївнаКиїв
44002584Сич Сич Віталій МиколайовичКиїв
44002585Розанова  Розанова Аліна СергіївнаКиїв
44002586Морозова Морозова Марія ЄвгенівнаКиїв
44006587Бадера-Светлана-238x300 Бадера Світлана ГригорівнаКиїв
44006588Бадера-Александр-236x300 Бадера Олександр ОлександровичКиїв
 44006589Бадера-Лілія  Бадера Лілія ОлександрівнаКиїв
44006590 Таран Таран Вікторія ПетрівнаКиїв
44006591 Мусієнко Мусієнко Олена ГригорівнаКиїв
44003592 Шаулко Шаулко Людмила СергіївнаКиїв
44002593 Хміль Хміль Ігор Володимирович Київ
44009594 Топала Топала Вікторія ВолодимирівнаКиїв
44009595 Тарасова Тарасова Маргарита Володимирівна  Київ
44010596 Гратіло Гратіло Олег Володимирович Київ
44004597 Ільєнко-ф Ільєнко Людмила ОлегівнаКиїв
44004598 Корнійчук Корнійчук Юлія Олегівна Київ
44007599 Валигура-ф Валігура Дмитро Вадимович Київ
44005600 Фото-34-Федорчук-В.В. Федорчук Віктор Васильович Київ
 44009601Тарасенко-ф Тарасенко Сніжана Олександрівна Київ
44002602 Цибульська-ф Цибульська Альона Сергіївна Київ
44002603Литвинюк Литвинюк Тетяна-Марія АнатоліївнаКиїв
44002604Кудлай Кудлай Олег МиколайовичКиїв
44004605Єгармін-ф Єгармін Олексій ЮрійовичКиїв
44010606Корольова-ф Корольова Марія ОлександрівнаКиїв
44005607Костюр-ф Костюр Олексій ОлександровичКиїв
44010608Тютін-ф Тютін Віктор МиколайовичКиїв
44009610Сауляк Сауляк Віктор ДмитровичКиїв
44002611Капуста девочка Капуста Дарина ВасилівнаКиїв
44002612АПАНАСЕНКО-ф Апанасенко Аліна СтаніславівнаКиїв
44002613Примак Примак Ольга ВолодимирівнаКиїв
44002614Перехрест-ф Перехрест Володимир АнатолійовичКиїв
44002616Кухар-ф Кухар Микола ПрокоповичКиїв
44002617Білоус-ф Білоус Володимир ОлексійовичКиїв
44002618 Чередайко Григорій ГригоровичКиїв
44002619Мищенко Міщенко Андрій ВасильовичКиїв
44002620 Бойко Андрій МиколайовичКиїв
44003621Гаркавий-ф Гаркавий Олександр ВолодимировичКиїв
44003640Радченко-Валерія-Іванівна1-150x150Радченко Валерія ІванівнаКиїв
44003642Мужаловський1-150x150Мужаловський Сергій ЄдуардовичКиїв
44003643Ахрамеєв-150x150Ахрамеєв Віталій ОлександровичКиїв
44003644Кубей-Ігор-Якович1-150x150Кубей Ігор ЯковичКиїв
44001618Муравецька ЯрославаМуравецька Ярослава СергіївнаКиїв
44001622Савчук Савчук Сергій МиколайовичКиїв
44001637Стискун-Світлана-Віталіївна-150x150Стискун Світлана ВіталіївнаКиїв
44004623Авраменко Авраменко Вячеслав ПетровичКиїв
44004624Лукянова Лук’янова Вікторія СергіївнаКиїв
44004625фото_Ставнийчук2-1 Ставнійчук Катерина МихайлівнаКиїв
44004626Підчибійhyqw Підчибій Леонід ВасильовичКиїв
44002627Гвоздьов Гвоздьов Борис ВолодимировичКиїв
44002628Сімонова Сімонова Юлія ЕрнстівнаКиїв
44002629Пілін Пілін Віктор АнатолійовичКиїв
44001630Гайдаєнко Гайдаєнко Роман МиколайовичКиїв
44002631Гвоздьова Гвоздьова Наталія ВасилівнаКиїв
44002632Гвоздьов1 Гвоздьов Борис БорисовичКиїв
44002633Рой Рой Леся ПетрівнаКиїв
44002634Демишин Демишин Микола ПавловичКиїв
44008635Тодоренко Тодоренко Василь ПетровичКиїв
44001636Балюк Балюк Сергій ВасильовичКиїв
44009637Грушевський Грушевський Антон БорисовичКиїв
44009638 Оборська Ганна ВолодимирівнаКиїв
44003639 Майоров Вадим ЮрійовичКиїв
44009640Хамідонов Хамідов Абдукарім АбсаматовичКиїв
44002641Мельник1 Мельник Юлія ЮріївнаКиїв
44005642кучер Кучер Тетяна СергіївнаКиїв
44008643Зайко Зайко Яків ЯковичКиїв
44010644Свириденко Свириденко Олег МиколайовичКиїв
44010645Татарчук Татарчук Микита СергійовичКиїв
44015609Сірік-Володимир-Русланович1-150x150Cірік Володимир РуслановичКиїв
44003646Долинський Долинський Євген МиколайовичКиїв
44003647Аліна-Олексіївна-Хворостян Хворостян Аліна ОлексіївнаКиїв
44003648Дивак-Олег-Васильович1 Дивак Олег ВасильовичКиїв
44002649Сухомлинова-Світлана-Миколаївна-Київ-Дарниця Сухомлинова Світлана МиколаївнаКиїв
44004650Кустовський-Владислав-Володимирович-Київ-Дніпровський Кустовський Владислав ВолодимировичКиїв
44003651Горчинская Горчинська Олена ВалеріївнаКиїв
44003652Cубботина (1) Субботіна Світлана ДенисівнаКиїв
44003641шаріпова-Сайле-Таїрівна1-150x150Шаріпова Сайле ТаїрівнаКиїв
44008653Кульбачний Кульбачний Володимир ОлексійовичКиїв
44006654ненхо Ненхо Станіслав СергійовичКиїв
44006656Пантюхов Пантюхов Ігор ОлександровичКиїв
44009657Пантов-фото6 Пантов Данило ВасильовичКиїв
44007658180-Трохін-Роман-Дмитрович2  Трохін Роман ДмитровичКиїв
44005659Ступницький5   Ступницький Роман ВіталійовичКиїв
44007660Ступницька-Ольга-Анатоліївна4 Ступницька Ольга АнатоліївнаКиїв
44002661Трохіна-Ганна-Вікторівна1 Трохіна Ганна ВікторівнаКиїв
44002662 Віталій-Перегон-150x150  Перегон Віталій МиколайовичКиїв
44004663Самченко-Анастасія-Михайлівна-Дніпровський-р-н-Києва-150x150Самченко Анастасія МихайлівнаКиїв
44009664Бикова-Ганна-Олександрівна-Соломянський-р-н-Києва-111x150Бикова Ганна ОлександрівнаКиїв
44007665Маслаков-Руслан-Олексійович-Подільський-р-н-Києва-150x150Маслаков Руслан ОлексійовичКиїв
44004665ВайніловичОлександр ВолодимировичКиїв
44003666Тігай-Валерія-Валеріївна-Деснянський-р-н-Києва-150x150Тігай Валерія ВалеріївнаКиїв
44002667Баранывський ВталійБаранівський Віталій ВасильовичКиїв
44005668ВинниченкоВинниченко Юлія ВалеріївнаКиїв
44005669НіколаєнкоНіколаєнко Олексій ГеннадійовичКиїв
34000039Ремезов Руслан АнатолыйовичРемезов Руслан АнатолійовичКиїв, Дніпровський район
44002671лоюкЛоюк Євген ІгоровичКиїв
44002672Любарчук Дмитро ВалерійовичКиїв
44002673Тузинський Сергій ВолодимировичКиїв
44002674СемісаловСемисалов Володимир ВолодимировичКиїв
44002676СолганюкСолганюк Ігор ГригоровичКиїв
44002675ВолянськаВолянська Людмила ЮріївнаКиїв
44004677ВдовиченкоВдовиченко Валентин ВікторовичКиїв
44002678Дьомін-150x150Дьомін Павло СергійовичКиїв
44002679Островецький-В.Ф.Островецький Володимир ФедоровичКиїв
44002680Терещенко-ВТерещенко Віталій ВолодимировичКиїв
44002681Семисалов СергійСемисалов Сергій ВолодимировичКиїв
44002682 Загуменова Марія ВікторівнаКиїі
44002702Шевченко ДмитроШевченко Дмитро МиколайовичКиїв
44002703Дворецька Віолетта ЛьвівнаДворецька Віолетта ЛьвівнаКиїв, Дарницький р-н
44002704ФедоровФедоров Павло БорисовичКиїв, Дарницький район
44002705РудницькийРудницький Василь
Олександрович
Київ, Дарницький район
44002706Черних Іван ІвановичЧерних Євген ІвановичКиїв, Дарницький район
44002707коханКохан Андрій СергійовичКиїв,Шевченківський район
44005610ДрачукДрачук Вікторія ВасилівнаКиїв, Оболонський район
44002708Онищенко Андрій ВіталійовичОнищенко Андрій ВіталійовичКиїв, Дарницький район
44002709Онищенко Юлія ВолодимирівнаОнищенко Юлія ВолодимирівнаКиїв, Дарницький район
44002710Казімко Олександр ВолодимировичКазімко Олександр ВолодимировичКиїв, Дарницький район
44002711мусаев руслан халиковичМусаев Руслан ХаликовичКиїв, Дарницький район
44002712Терновий Олександр АнатолійовичТерновий Олександр АнатолійовичКиїв, Дарницький район
44007666рижкоРижко Сергій МиколайовичКиїв, Подільський район
44002713розумовський  зробити посвыдченняРазумовський Сергій АркадійовичКиїв
44002714/1OLYMPUS DIGITAL CAMERAГілюк Василь ВасильовичКиїв
44015610яровой ярослав велеровичЯровий Ярослав ВалерійовичКиїв, Шевченківський район
44002716нам'ятовНам'ятов Олег ВасильовичКиїв, Дарницький район
4400271710002Покрасьон Леся МиколаївнаКиїв, Дарницький район
4400271810002 - копияДавиденко Анатолій ВіталійовичКиїв, Дарницький р-н
44002721остапчукОстапчук Володимир СтепановичКиїв, Дарницький р-н
44002724Изображение 048 (1)Сейфулін Юрій ВагізовичКиїв, Дарницький район
44004667БогуцькаБогуцька Наталія ЮріївнаКиїв, Дніпровський район
44002725/1BeFunky_Chromatic_12.jpgКузуб Аріна ЮріївнаКиїв, Дніпровський р-н
44001639Доротюк Олена ВалеріївнаКиїв, Шевченківський район
0003003чернякЧерняк Володимир ДаниловичКиїв
44006591угренковаУгренкова Оксана ЮріївнаКиїв
4400863/1Гудименко Олександр МихайловичКиїв
44002728Сичов Сергій ОлексійовичКиїв
44002727давиденкоДавиденко Роман ВіталійовичКиїв, Дарницький район
44002726ЯкименкоЯкименко Юліан МиколайовичКиїв, Дарницький район
44007667алексеєвАлексеєв Костянтин ОлександровичКиїв, Подільський район
44096112бурикБурик Алла ВасилівнаКиїв, Солом'янський район
44004669Тютюн Антон ОлексійовичКиїв, Дніпровський район
44015611Дзюба Володимир МиколайовичКиїв, Шевченківський район
44002729давиденко вікторіяДавиденко Вікторія ВікторівнаКиїв, Дарницький район
44002730Кулініч Олексій ВолодимировичКиїв, Дарницький район
44008638скрябіна ольгаСкрябіна Ольга МихайлівнаКиїв, Святошинський район
44015612єфімов фотоЄфімов Володимир ОлександровичКиїв, Шевченківський район
44002731мельніченкоМельніченко Юрій МиколайовичКиїв
44002732сольонийСольоний Юлій МиколайовичКиїв
44008639каціон надіяКаціон Надія ІванівнаКиїв, Святошинський район
44002737Воротинцев Денис ОлександровичКиїв, Дарницький район
44002742Дудін Сергій ІвановичКиїв, Дарницький район
44002714Хачатрян ВарданКиїв
44002725Гаєвой Констянтин ГригоровичКиїв
44002723Третяченко Ігор МиколайовичКиїв
44001640Качанова Ірина МиколаївнаКиїв
44005611Гук Максим ВіталійовичКиїв
440096114Самофал Юрій ВолодимировичКиїв
44002739Загоровський Руслан ВолодимировичКиїв
44003646Добровольський Гліб СергійовичКиїв
440096113Соломончук Володимир МихайловичКиїв
44006592Івлев Олександр ОлександровичКиїв
44008640Здихальський Олексій ВячеславовичКиїв
44008641скрябін фотоСкрябін Олександр ІгоровичКиїв
440086421984Танська Ірина МихайлівнаКиїв, Оболонський район
   СЕВАСТОПОЛЬ АРК
  0000312 Швагро Катерина МиколаївнаСевастополь АРК
  0000313 Мозолевич В.А.Севастополь АРК
65000001 Грамма Юрій ВасильовичСевастополь АРК
65000002Спрингер-С.М.-ф Спрінгер Сергій МихайловичСевастополь АРК
65000003Новиков-ф Новиков Ігор МихайловичСевастополь АРК
65000004кобецьКобець Артем ВолодимировичСевастополь АРК
65000005новожиловНовожилов Констянтин АнатолійовичСевастополь АРК
65000006мархасинМархасін Данило ВолодимировичСевастополь АРК
ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
  43000001 Калінська Тетяна ІванівнаВінницька область
  43000002Петльований-Олег-Валентинович1-150x150 Петльований Олег ВалентиновичВінницька область
43000003горбачукГорбачук Олег ПетровичВінницька область
 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
  33000001поліщук Поліщук Ольга СергіївнаВолинська область
  33000002Баран Баран Костянтин ВолодимировичВолинська область
 ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
62000001здвідова  Здвідова Дар’я Олександрівна Донецька область
62000002Добров-Єдуард-Васильович-22-150x150  Добров Едуард ВасильовичДонецька область
62000003Савченко  Савченко Едуард Анатолійович Донецька область
62000004Дацкевич-Павло-Ігорович Дацкевич Павло ІгоровичДонецька область
62000005Чернишев-Iван1-150x150Чернишев Іван МихайловичДонецька область
62000006СухановСуханов Олексій БорисовичДонецька область
62000007Козлов Євген ОлександровичДонецька область
62000008литвиненкоЛитвиненко Євгенія ВячеславівнаДонецька область
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
 41000001 Гладковська Ольга ВікторівнаЖитомирська область
41000003миронюкМиронюк Ігор ВасильовичЖитомирська область
41000004шимановичШиманович Тарас ЄвгеновичЖитомирська область
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
  31000001 Крашенінін Віталій ОлеговичЗакарпатська область
 31000002гондорчин Гондорчин Сергій ФедоровичЗакарпатська область
31000003Ломакин-Юрий-Алексеевич Ломакін Юрій ОлексійовичЗакарпатська область
31000004Пілін Пілін Станіслав АнатолійовичЗакарпатська область
31000005Палешник Віталія ВасилівнаЗакарпатська область
31000006Палешник Євгеній ІвановичЗакарпатська область
 ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
    61000001Козлов-ф Козлов Дмитро ЄвгеновичЗапорізька область
61000002Бондаренко-ч Бондаренко Сергій ОлександровичЗапорізька область
61000003Косьяненко Косьяненко Юлія ЕдуардівнаЗапорізька область
61000004Матсалаєв-Віктор-Бакеєвич Максалаєв Віктор БакеєвичЗапорізька область
61000005Жуков Сергій ВасильовичЗапорізька область
61000006Ахметов-Рустам-Тофікович-150x150Ахметов Рустам ТофіковичЗапорізька область
61000007Bez tytułuАртюх Павло АнатолійовичЗапорізька область
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  34000001піндусПіндус Любомир БогдановичІвано-Франківська область
  34000002Романенчук  Романенчук Назарій ВолодимировичІвано-Франківська область
34000003Александрович Александрович Олег ЛюбомировичІвано-Франківська область
34000004Бугай Бугай Андрій АндрійовичІвано-Франківська область
34000005Веркалець Веркалець Андрій МихайловичІвано-Франківська область
34000006Грещук Грещук Ярослав ОлеговичІвано-Франківська область
34000007Кухар Кухар Ірина ОлегівнаІвано-Франківська область
34000008Максимів Максимів Роман ВасильовичІвано-Франківська область
34000009Мислінський Мислинський Владислав ОлександровичІвано-Франківська область
34000010Прохаска Прохаска Любов МиколаївнаІвано-Франківська область
34000011Шкурган Шкурган Маркіян ТарасовичІвано-Франківська область
34000012Савчин Савчин Сергій ІвановичІвано-Франківська область
34000013Андрусів Андрусів Сергій ЯрославовичІвано-Франківська область
34000014Островський Островський Олександр БорисовичІвано-Франківська область
34000015Польовий Польовий Ярослав БогдановичІвано-Франківська область
34000016Івануляк Івануляк Олександр ВасильовичІвано-Франківська область
34000017Мриц Мриц Роман ВолодимировичІвано-Франківська область
34000019Веркалець-Михайло Веркалець Михайло ІвановичІвано-Франківська область
34000020Когут-ф Когут Андрій МиколайовичІвано-Франківська область
34000021Линдюк-Ігор-Васильович Линдюк Ігор ВасильовичІвано-Франківська область
34000022Федорів-М.Р. Федорів Михайло РомановичІвано-Франківська область
34000023Погорілий-М.В. Погорілий Микола ВолодимировичІвано-Франківська область
34000024Качан-А.А. Качан Андрій АнатолійовичІвано-Франківська область
34000025Котик-ф Котик Тетяна ІванівнаІвано-Франківська область
34000026Романенчук-ф Романенчук Андрій ВолодимировичІвано-Франківська область
34000027Мельник-П.В. Мельник Петро ВолодимировичІвано-Франківська область
34000028Гринюк-ф Гринюк Юрій МиколайовичІвано-Франківська область
34000030боєчкоБоєчко Андрій ВолодимировичІвано-Франківська область
 34000031Фото_Плещук-11-e1372256955608-150x150 Плещук Ірина ІванівнаІвано-Франківська область
34000032ковалюк  Ковалюк Василь МихайловичІвано-Франківська область
34000033ЛукінчукЛукінчук Любомир ВасильовичІвано-Франківська область
34000034прощенкоПрощенко Андрій ОлександровичІвано-Франківська область
34000035Жидков Сергій ЕдуардовичІвано-Франківська область
34000036тхірТхір Оксана МихайлівнаІвано-Франківська область
34000037Шкварчук Назарій ЯрославовичІвано-Франківська область
34000038Олександра ГригорывнаРоманчак Олександра ГригорівнаІвано-Франківська область
34000040OLYMPUS DIGITAL CAMERAПідгаєцька Марія МиколаївнаІвано-Франківська область
34000041Волосянко Любомир МиколайовичВолосянко Любомир МиколайовичІвано-Франківська область
34000042Слободян Володимир МихайловичІвано-Франківська область
34000043Фармута Ростислав СтепановичІвано-Франківська область
34000044іванов фотоІванов Валерій МиколайовичІвано-Франківська область
34000045ВибранськийВибранський Володимир ОлександровичІвано-Франківська область
34000046зозуляЗозуля Олександр МихайловичІвано-Франківська область
 КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
52000001МироновичМиронович Владислав ЭвгеновичКіроворгадська область
52000002Мамчик-Ігор-Олександрович2-150x150Мамчик Ігор ОлександровичКіроворгадська область
53000003Коростовська Юлія СтепанівнаКіровоградська область
53000004гамідовГамідов Рустам ВідадійовичКіровоградська область
52000005чепуровЧепуров Віктор ГеннадійовичКіровоградська область
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
  0100303  Новицький Володимир БорисовичКиївська область
  0100304  Богданов Олександр ЮрійовичКиївська область
100305Лук'яненкоЛук’яненко Олександр ВолодимировичКиївська область
  0100306БугаєнкоБугаєнко Віталій ВікторовичКиївська область
  0100307  Гичкаленко Гичкаленко Наталя ЮрьївнаКиївська область
  0100308ХарченкоХарченко Олег ВікторовичКиївська область
  0100309ЧупринаЧуприна Сергій ВалерійовичКиївська область
  45000001НовицькаНовицька Людмила ЯківнаКиївська область
  45000002  СорокінаСорокіна Любов ВікторівнаКиївська область
  45000003ТороповТоропов Валентин СергійовичКиївська область
  45000004МартиненкоМартиненко Іван ІвановичКиївська область
  45000005БондаренкоБондаренко Віктор МиколайовичКиївська область
  45000006СоколоваСоколова Оксана ВалеріївнаКиївська область
  45000007Соколова ЛюбовьСоколова Любов Лук’янівнаКиївська область
  45000008ГреськоГресько Григорій ЯковичКиївська область
  45000009Черненко Черненко Олександр ВасильовичКиївська область
  45000010Восколович Восколович Тетяна МиколаївнаКиївська область
  45000011Роздобутько Роздобудько Людмила ВолодимирівнаКиївська область
  45000012БезсмертнаБезсмертна Марта ТарасівнаКиївська область
  45000013ЛазоренкоЛазоренко Юрій МиколайовичКиївська область
  45000014  Коваленко Коваленко Олександр МиколайовичКиївська область
  45000015  Тимощенко Тимощенко Віталій МиколайовичКиївська область
  45000016мельниковМельников Віктор  ВасильовичКиївська область
  45000017Савкова Савкова Олена ВладиславівнаКиївська область
  45000018 Нитченко Оксана ЛеонідівнаКиївська область
  45000019 Ріжко Юлія ВолодимирівнаКиївська область
  45000020Очерятний Очеретяний Володимир ЙосиповичКиївська область
  45000021Очеретяна Очеретяна Катерина ВолодимирівнаКиївська область
  45000022 Ющенко Юрій МихайловичКиївська область
  45000023Каширін Каширін Роман ВолодимировичКиївська область
  45000024Юр Юр Андрій ВасильовичКиївська область
  45000025Бубленко Бубленко Ігор МиколайовичКиївська область
 45000026Ющенко Ющенко Сергій МихайловичКиївська область
 45000027Сердюк Сердюк Сергій АнатолійовичКиївська область
45000028Бондаренко Бондаренко Володимир МиколайовичКиївська область
45000029Голуб Голуб Володимир АнатолійовичКиївська область
45000030Чорниш Чорниш Ігор ВікторовичКиївська область
45000031Садовой Садовий В’ячеслав АнатолійовичКиївська область
45000032побідаш Побідаш Ірина МиколаївнаКиївська область
45000033Юрченко Юрченко Дмитро ЮрійовичКиївська область
45000034Кушнір Кушнір Василь ВасильовичКиївська область
45000035Генюк Генюк Григорій ЮрійовичКиївська область
45000036т-ищенко Тищенко Оксана ВолодимирівнаКиївська область
45000037Величко-С.А. Величко Сергій АнатолійовичКиївська область
45000039ліберацькийЛіберацький Ігор СергійовичКиївська область
45000040Шевченко-Т.С.-Шевченко Тарас СергійовичКиївська область
45000041Гайвоненко Сергій СергійовичКиївська область
45000042рябовРябов Олександр АндрійовичКиївська область
45000043Максименко-Ярослав-ОлександровичМаксименко Ярослав ОлександровичКиївська область
45000044Михновецька Лілія ІванівнаМихновецька Лілія ІванівнаКиївська область, Біла Церква
 ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
64000001OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Орел Ігор ЄвгеновичЛуганська область
64000002Жабин-ф  Жабін Сергій ЄвгеновичЛуганська область
64000003шаховШахов Максим МихайловичЛуганська область
64000004шмалькоШмалько Виктория ОлександровнаЛуганська область
64000005кренцарКреденцар Ольга МаксимівнаЛуганська область
Львівська область
 32000001Баран-ф-257x300 Баран Ірина ЙосифівнаЛьвівська область
32000002Мотрунич-ф Мотрунич Мар’яна ВолодимирівнаЛьвівська область
32000003кушнір Кушнір Роман ВасильовичЛьвівська область
32000004Пікуш-ф Пікуш Назарій ІгоревичЛьвівська область
32000005БогданБогдан Тарас ВікторовичЛьвівська область
32000006Тандиряк-Андрій-ОрестовичТандиряк Андрій ОрестовичЛьвівська область
32000007ЖидачекЖидачек Андрій БогдановичЛьвівська область
32000008Ониськів Володимир МихайловичЛьвівська область
32000009жеребецькийЖеребецький Тарас МихайловичЛьвівська область
 МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
51000003Гладіліна-Марина-Ігорівна Гладіліна Марина ІгорівнаМиколаївська область
51000004Ніконова-Єлізавета-Олегівна Ніконова Єлізавета ОлегівнаМиколаївська область
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
  0850317Соколецька Клавдія МихайлівнаОдеська область
  48000001Камінська Ірина АнатоліївнаОдеська область
  48000002Петренко Яна МиколаївнаОдеська область
  48000003Дахов МиколаОдеська область
  48000004Борчук Євген ВолодимировичОдеська область
  48000005БорчукБорчук Надія ЄвгенівнаОдеська область
  48000006Сініцина Любов ІванівнаОдеська область
  48000007Сініцина С.С.Одеська область
  48000008  Лісковіч ПолінаОдеська область
 51000001 Дєньгіна Світлана ВолодимирівнаОдеська область
 51000002 Деньгін Олег ГеннадійовичОдеська область
48000009Іванов Іванов Михайло МихайловичОдеська область
48000010Сусорова Лариса  АнатоліївнаСусорова Лариса АнатоліївнаОдеська область
48000011333_фото_ ГОРДИЯНГордіян Валерій ОлександровичОдеська область
48000012жиріковЖиріков Олександр
Ігорович
Одеська область
 ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
53000001 Дудник Наталія ОлексіївнаПолтавська область
53000002Хоменко-ф Хоменко Катерина ВолодимирівнаПолтавська область
53000004КИРИЧЕНКО Кириченко Василь ВолодимировичПолтавська область
53000003Коростовська-Юлія-Степанівна1-150x150 Коростовська Юлія СтепанівнаПолтавська область
53000005Караєв Володимир РуслановичПолтавська область
53000006Пілка Аліна ОлександрівнаПолтавська область
53000007Каблучка Антон ВасильовичПолтавська область
53000008Дяченко Максим ВолодимировичД'яченко Максим ВолодимировичПолтавська область
 РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
36000001Ходорчук-ф  Ходорчук Олена ВасилівнаРівненська область
36000002Маркович Василь ДмитровичРівненська область
36000003Савченко Денис АнатолійовичРівненська область
36000004Махиніч Микола СергійовичРівненська область
 СУМСЬКА ОБЛАСТЬ
54000001Шаповалов  Шаповалов Олег АркадійовичСумська область
 54000002Губін Губін Олександр ОлександровичСумська область
54000003Будахин Роман ВікторовичСумська область
54000004Урановська Людмила МиколаївнаСумська область
 ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
35000001Саган Саган Роман ОрестовичТернопільська область
35000002Грицан Володимир БогдановичТернопільська область
35000003Вейді Вадим ЯрославовичТернопільська область
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
57100001 Бойко Євгеній БорисовичХарківська область
57000002Баранов Баранов Ігор МихайловичХарківська область
57000003Аронов Аронов ОлександрХарківська область
57000004 Омельяненко Омеляненко Вікторія В’ячеславівнаХарківська область
57000005Ніконець-вф Ніконець Максим ВікторовичХарківська область
57000006Конарева Конарева Діна ОлександрівнаХарківська область
57000007Капустина_ Капустіна Олена ВолодимирівнаХарківська область
57000008 Кутья Олена ВячиславівнаХарківська область
57000009Холенко Холенко Юлія МиколаївнаХарківська область
57000011Захарченко-В. Захарченко Володимир ВікторовичХарківська область
57000012Абдуль-Рахман-ф-255x300 Абдуль Рахман Наталія ЄвгенівнаХарківська область
57000013Коленко Коленко Анастасія ОлександрівнаХарківська область
57000014Семенюта Семенюта Ліліанна ОлександрівнаХарківська область
57000015OLYMPUS DIGITAL CAMERA Панченко Еллан ВалентиновичХарківська область
57000016Баркова-Олена-Геннадіївна1 Баркова Олена ГеннадіївнаХарківська область
57000017Бабаєв Азад АлігейдаровичХарківська область
57000018Пономарьова-Анжела-олександрівна-Пономарьова Анжела ОлександрівнаХарківська область
57000019ЯЯковенко Констянтин СергійовичХарківська область
57000010Крутько Сергій МиколайовичХарківська область
 ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
 55100001  Лебенок Надія ІванівнаХерсонська область
 ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ
 38000001Каплун Каплун Володимир Володимирович Хмельницька область
38000002 Крижановський Крижановський Сергій Володимирович Хмельницька область
38000003Панік Панік Юрій Олександрович Хмельницька область
38000004Крижановськийф Крижановський Володимир СергійовичХмельницька область
38000005Половинко-Вікторія-Сергіївна2 Половинко Вікторія СергіївнаХмельницька область
38000006Пріданнікова-Ольга-Михайлівна1-150x150Пріданнікова Ольга МихайлівнаХмельницька область
38000007Паюк-Олександр-Анатольович-150x150Паюк Олександр АнатолійовичХмельницька область
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
  47000001Свердел Віктор ГавриловичЧеркаська область
  47000002  Носов Микола ІвановичЧеркаська область
47000003Лященко-Анастасія-Вчеславівна-150x150Лященко Анастасія В’ячеславівнаЧеркаська область
47000004Пянов Олег АнатолійовичП'янов Олег АнатолійовичЧеркаська область
47000005семененкоСемененко Олексій АнатолійовичЧеркаська область
47000006матюшаМатюша Володимир МиколайовичЧеркаська область
47000007Бублієнко Ростислав БорисовичЧеркаська область
47000008Нестеренко Оксана МиколаївнаЧеркаська область
 ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
46000001фото-Караушу-Адріан-Михайлович-Караушу Адріан МихайловичЧернівецька область
46000002Розбінський Вадим ІвановичРозбінський Вадим ІвановичЧернівецька область
46000003дімідовДімідов Віталій ОлександровичЧернівецька область
46000004сивицька нінаСивицька Ніна ФеліксівнаЧернівецька область
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
37000001Оніщенко-Ігор-Миколайович1Оніщенко Ігор МиколайовичЧернігівська область
37000002KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAСакун Любов ІванівнаЧернігівська область
37000003Бубенок-Віктор-Григорович-Академік-Чернігівська-обл.-м.-Бахмач Бубенок Віктор ГригоровичЧернігівська область
37000004ЄременюкЄременюк Сергій ВолодимировичЧернігівська область
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
56000001КущКущ Микола МиколайовичДніпропетровська область
56000002МанітаМаніта Микола МиколайовичДніпропетровська область
56000003Борщевич Олег СергійовичДніпропетровська область
56000004Панасюк Панасюк Олена ЮріївнаДніпропетровська область
56000005Антоненко Антоненко Олег СеменовичДніпропетровська область
56000006Сенкевич Сенкевич Генадій АнатолійовичДніпропетровська область
56000007єловіков-ф Єловіков Олексій СергійовичДніпропетровська область
56000008 Сосна Віра ЛеонідівнаДніпропетровська область
56000009Рой-Максим-Миколайович2Рой Максим МиколайовичДніпропетровська область
56000010Остапенко Олексій ІгоровичОстапенко Олексій ІгоровичДніпропетровська область
СПЕЦКОРИ
0000315/1Швець Софія ЮріївнаШвець Софія Юріївнаспецкор Київ
44002617/1сироваткоСировачко Олександр Володимировичспецкор Київ
44002617/2ГлазковГлазков Сергій Васильовичспецкор Київ
44002680/1терещенкоТерещенко Володимир Віталійовичспецкор Київ
44002617/2головкоГоловко Сергій Миколайовичспецкор Київ
44002617/3рябченкоРябченко Максим Вячеславовичспецкор Київ
44002617/4гладкийГладкий Денис Михайловичспецкор Київ
44002617/5панасюкПанасюк Сергій Миколайовичспецкор Київ
44002799шиловаШилова Вікторія ВіталіївнаКиїв

Також вас може зацікавити:

Заява на спецкореспондента
...

Как создавать записи и страницы на WordPress
...

КОРЕСПОНДЕНТИ
[table id=4 /]...

Додатково
Назва громадської організації Заг. чис. насел.   Чис-ть членів орг..       ПІБ керівника...

Знай, що ти п’єш. День — 3.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

       

1 Коментаріх до цієї публікації

  1. viktor89 пишет:

    Добрый вечер. 44009610 Сауляк Віктор Дмитрійович. Правильно Дмитрович. Фото добавьте пожалуйста. Спасибо.

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу