Прокуратура у приватній власності?

Рубрика | Авторы, Головні новини, Донецька область, Розвиток технологій

Мітки | , ,

13 06 2013, матеріал підготував кореспондент datskiy

На дворі XXI століття, час технологій і інтернету. В інтернеті можна знайти все: від сайту міської ради, до сайту з порнографічним контентом. Популярними в інтернеті є й різного роду довідники. Тепер не треба купувати товсту книгу-довідник з підприємствами міста. Достатньо знайти в інтернеті довідник, в ньому потрібне підприємство і можна з’ясувати всі реквізити.
Але чи так це легко як здається? Часто, шукаючи щось в інтернеті натикаєшся зовсім не на те. В залежності від того що шукаєш, можеш натрапити на порнографічні картинки, на відео яке вчить обманути увесь світ і заробити мільйон за тиждень або ще щось. Дорослі люди, які не мають часу ритися в купі бруду через це не довіряють інтернету.
Повертаючись до довідників, скажу, що інформація яку вони надають не завжди відповідає дійсності. Частіше інформація про те чи інше підприємство застаріла, але іноді довідники пишуть відверту дурню.
Так, довідник ринків та компаній b2btoday інформує споживача про те, що Прокуратура міста Краматорська знаходиться у приватній власності. Звичайно це смішно, тим-паче, коли фінансування приватної установи «прокуратура» здійснюється за державний кошт. Але, маючи посмішку на обличчі, згадуєш весь цей безлад який коїться  навкруги і розумієш, що в світлі подій може бути і таке. І ось посмішка з обличчя вже зникла, пішла в ліс.
Одночасно з усмішкою йдеш і ти, але не в ліс. Йдеш з’ясовувати правду, пишеш інформаційний запит і через декілька днів отримуєш відповідь. У відповіді, традиційно, багато тексту, але між рядків помічаєш те, на що очікував: прокуратура ніколи не перебувала у приватній власності, інформація на сайті не відповідає дійсності.
Також, в.о. старшого прокурора з питань забезпечення доступу до публічної інформації прокуратури донецької області, пан К. Петраш, повідомляє, що прокуратурою скеровано листа  з проханням відкоригувати інформацію.
Після такого, декілька разів подумаєш перед тим як користуватися інтернет довідником. Заради справедливості, варто сказати, що і в друкованих довідниках можуть бути помилки, інформація може бути застарілою. Людський фактор поки-що не відмінили, тож до помилок треба ставитися з розумінням, але написати, що прокуратура перебуває у приватній власності…
До речі, Краматорський Міський Суд, також приватний.

 

Також Вам буде цікаво:

Технології. Явне та невідоме.
[caption id="attachment_10341" align="alignleft" width="300" caption="Технології та людина"][/caption] Досить цікавим є те,...

Проект програми співпраці з розвитку телебачення між країнами Україною та Канадою
Ми раді, що можемо і Ми хочемо запропонувати свої можливості...

На Чернігівщині аферисти викуповували у селян земельні паї в обхід закону
Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління Держкомзему у...

В установах Держкомзему на Чернігівщині виявлено порушень на 4,5 мільйона
      Чому, аби отримати державний акт на земельну ділянку, люди мають...

Білорусія пропонує рецепти сталого розвитку
В ООН була обнародувана доповідь Групи високого рівня по глобальній...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу