Етнофестиваль «Рурисько» — свято свободи та музичної ніжності

Рубрика | Головні новини, молодь, Тернопільська область

Мітки | , , , ,

29 05 2013, матеріал підготував кореспондент Роман Саган

 

Рурисько 2013Етнофестиваль «Рурисько», який завжди збирає тисячі шанувальників української музики, традиційно проходить на початку липня на території однойменного урочища на околиці міста Бережани Тернопільської області. Це справді — одне із найяскравіших дійств на теренах Західної України.

У цьому році фестиваль відбудеться з 6 по 7 липня і обіцяє бути не менш видовищним і емоційним, ніж попередні. Працюватимуть дві акустичні сцени, на яких виступатимуть понад 20 гуртів.

На учасників чекає феєрична купальська ніч, справжнє етновесілля з офіційним розписом на сцені. На території урочища проходитимуть чемпіонат з футболу, літературний перфоменс, діятиме мистецька поляна. А ще буде… певне щось дуже незвичне, такі висновки робимо вже з самої назви — флешмоб «Свободу Цицькам

Урочище Рурисько — один із наймальовничіших куточків Опілля. Це — надзвичайна галявина із запашними травами, зі всіх сторін обійнята лісом. Тут протікає джерело з кришталево-чистою водою, що впадає в невеличке озерце.  Тому вкрай важливим питанням є збереження такої місцини в гармонії та чистоті, а це не так просто по-сусідству із містом.

Приємно знати, що 20 квітня активні бережанці і бережанки в рамках акції «Зробимо Україну чистою» вичистили територію урочища Рурисько від сміття… Це добрий почин та надія, що і під час фестивалю, і після його завершення організатори та фестивальний люд  попіклуються, щоб залишити по собі добро й лад у цій місцині.

«Рурисько» — соціальний молодіжний проект, що об’єднує велику кількість лідерського потенціалу та креативних ідей. А ще, як переконують нас організатори, це фестиваль найкрасивіших, найвідчайдушніших дівчат, світанкових поцілунків та величезного зоряного неба. Це дух свободи та музичної ніжності… Тож, до зустрічі на «Руриську-2013«!

Також Вам буде цікаво:

День Незалежності 2013
І знову День Незалежності, День народження нашої країни. Але що...

Проект програми співпраці з розвитку телебачення між країнами Україною та Канадою
Ми раді, що можемо і Ми хочемо запропонувати свої можливості...

Володимир-Волинський район 33001(центр — м Володимир-Волинський)
Назва громадської організації Заг. чис. насел.   Чис-ть членів орг..       ПІБ керівника...

МРІЯ — ШЛЯХ ДО РЕАЛЬНОСТІ
Cьогодні ми живемо в країні, де труяться діти, де небезпечно...

Реєстр громадських організацій “Екологія та соціальний захист в Тернопільській області”
Терно́пільська о́бласть — адміністративно-територіальна одиниця України з центром у місті Тернопіль. В історичному відношенні охоплює...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу