Наша міліція нас береже?

Рубрика | Авторы, Головні новини, Донецька область, Цікаві метаіали

Мітки | , , , , , , , , ,

15 05 2013, матеріал підготував кореспондент datskiy

13 травня цього року автор відеоролику (далі по тексту) прийшов на прийом до начальника ВДАІ м. Макіївки (Донеччина) майора міліції Шевчука О. М. де і був пограбований.
Днями раніше, співробітниками ДАІ, у інваліда 2 групи був незаконно відібраний мопед. 13 травня, власник мопеду, інвалід, прийшов на прийом до начальника ВДАІ щоб вирішити питання щодо безпідставно складеного протоколу та вилученого мопеду. Але, як не дивно, був посланий, м’яко кажучи.  Напевне за грошима. Тому, годиною пізніше, власник прийшов вже з автором ролику, активістом.
Варто зазначити, що «мопедист» на прийом приходив ще й 11 травня, але візок і досі там. Громадянину Д., власнику мопеду, за надання «послуг» міліціяни нарахували десь 2 тис. грн.: зберігання мопеду на штраф-майданчику — 100 грн/доба (на майданчику мопед знаходився на травневих святах), евакуатор — 950 грн. «Мопедист» платити відмовився, оскільки відповідно до ст. 265-2 КУпАП «за повернення особі тимчасово затриманого транспортного засобу не може стягуватися плата.»
Далі — більше, цікавіше.
Перебуваючи під дверима начальника, активіст разом з громадянином Д. посилаючись на інвалідність останнього, звернулися до інших очікуючих з проханням пропустити їх поза чергою. Перебуваючи вже в кабінеті «шефа», було ясно, розмови не вийде. Буквально після хвилини спілкування, майор міліції попросив «активістів» покинути приміщення, майже делікатно. Справа в тому, що активіст увійшов з увімкненою камерою, а начальники, як відомо, це не люблять. Не довго думаючи, Шевчук О. М. вирішив викрасти камеру, хто знає, може давно собі таку хоче, а зарплати держслужбовця не вистачає. Бідний…
«Ты смотри, бессовестный какой» — сказав «шеф» і вимкнув щойно «придбану» камеру (відео-реєстратор). Для тих хто думає, що проводити відеоз’йомку в кабінеті начальника та і взагалі в такого роду приміщеннях це верх нахабства, слід сказати, що діяльність міліції є гласною, а кожен громадянин має право вільно збирати інформацію, в т.ч. з допомогою технічних пристроїв. Також, зовсім не можна оминути факт того, що дії майора мають кваліфікуватися не інакше як грабіж (ст. 186 Кримінального Кодексу України) і це щонайменше.
Після того, як Шевчук О. М. скоїв грабіж, разом з черговим вони випхали з кабінету відвідувачів. Звичайно активіст намагався повернути своє майно, але, вже в коридорі, на бік «міліціонерів» став якийсь чолов’яга, якого автор відео визначив, як переодягнений даішник. Останній намагався спровокувати бійку: кричав, ображав опонента. В цей час, черговий, працівник міліції до речі, мило посміхався.
Достовірно не відомо що відбулося, будемо сподіватися, що прокинулася совість, але начальник вирішив повернути «захапане». Поки активіст та власник мопеду перебували на вулиці, хтось з працівників ВДАІ підкинув відео-реєстратор на столик біля чергової частини.
За той короткий час коли камера (реєстратор) знаходилася у майора, він таки встиг погратися з ним. Дивним чином все що було на флеш-картці — зникло. Який збіг обставин і бува є ж так.

ВДАІ Макіївка

Не дивлячись на зусилля начальника ВДАІ майора міліції, файли на флеш-карті відновити вдалося!

Майор міліції краде камеру

Дану новину, преса підхопила на «ура», тому у майора вуха мабуть червоні, аж горять! Що ж, горять значить вони є ;)

Павло ДАЦКЕВИЧ

Також Вам буде цікаво:

п’яниці за кермом та ще під дією наркотиків зломали стовп та самі ледве не загинули
 1:40, Миколи Кибальчича 10, автопригода. Тут картина була ще гірше....

Про побиття журналістів або реальність без прикрас
Останніми днями фактично в кожному випуску новин на ТБ говорять...

Наші права о яких ми не знаемо
Не раз ми стикалися з неприємною охороною в супермаркетах. Насправді...

Наближається День працівника сільського господарства.Земний уклін Вам!
Найперші Люди   Дрімає сонце ще на перині, Вітрець ранковий не збив...

Хабар як «мистецтво»
Ми вважаємо що наша Україна-правова держава, яка захищяє своїх та...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу