ECO-EXPO 2013

Рубрика | Головні новини, Екологічні новини, Київ, Розвиток технологій

11 05 2013, матеріал підготував кореспондент OlenaGorchinska

виставка

II Міжнародна спеціалізована виставка екологічних товарів для життя «Eco-Expo 2013» відбулася в Міжнародному виставковому центрі у Києві в період з 27 лютого по 2 березня 2013 року.

Основною метою проведення даного заходу було привернення уваги населення до стану навколишнього середовища, популяризація і сталий розвиток здорового способу життя, демонстрація інновацій та просування на вітчизняний ринок передових технологій.

За словами одного з учасників виставки, представника косметичної компанії, що займається виготовленням органічної продукції, на сьогоднішній день люди все частіше стикаються з тим, що печінка не справляється зі всією токсичністю, яка через шкіру поглинається організмом, в результаті чого, багато канцерогенних, токсичних речовин накопичується в організмі та викликають онкологічні проблеми, дерматити, токсичні дерматити, іноді виникають навіть такі алергічні реакції, коли шкіра вкривається виразками.

У зв’язку з погіршенням екологічної ситуації в світі та в Україні зокрема, спостерігається невпинне зростання попиту на екологічно чисті товари, про що свідчить статистика – за даними  офіційного сайту Eco-Expo 2013 в нинішньому році виставка зросла на 120%, налічуючи більше 70 компаній-учасників. Виставку відвідали як професіонали, включаючи керівників, технологів, підприємців, закупівельників, дистриб’юторів, так і роздрібні споживачі.

 

еко-товари

На виставці була представлена екологічна та органічна продукція як вітчизняних, так і іноземних товаровиробників та імпортерів: Польщі, Росії, Болгарії, Китаю, Греції, Італії, Німеччини, Швейцарії та інших країн за такими напрямками:

  • краса (екологічна та органічна косметика, товари гігієни, взуття, одяг, текстиль, технології та обладнання для СПА центрів, салонів краси);
  • дитинство (еко-іграшки, одяг, дитяче харчування, напої та косметика, миючі засоби, текстиль, меблі);
  • дім (еко-товари для дому, саду, еко-добрива, органічні миючі засоби, переробка відходів, тощо);
  • екологічна і ORGANIC продукція та продовольча сировина (продукти харчування та напої з екологічно чистих інгредієнтів, сировина та напівфабрикати, зберігання та переробка, еко-упаковка, еко-добрива, технології виробництва органічної продукції);
  • життєвий стиль (стандартизація, сертифікація, маркування, захист навколишнього середовища, еко-технології, еко-інновації, науково-технічні розробки, еко-туризм та еко-готелі, «зелений» офіс, еко-товари для автомобілістів, еко-асоціації та організації, тощо);
  • медицина (екологічні лікувальні препарати, біодобавки, продукти без глютена, тощо).

В рамках даної виставки були проведені семінари, майстер-класи та презентації товарів та послуг від учасників.

 

«Інтерес до виставки Еко-експо зростає, про що свідчить збільшення розмірів виставки в кількості відвідувачів та експонентів. В другій спеціалізованій виставці Еко-Експо приймає учать більше 70 компаній-виробників та імпортерів органічної, натуральної біо-продукції. Виставка планується розвиватися. Наступна виставка відбудеться восени, в перших числах жовтня і за безпосередніми прогнозами вона повинна збільшитися вдвічі…», — зазначив координатор виставки.

Подібні виставки набувають в Україні все більшої популярності. Дедалі зростає кількість компаній, які в технологічному процесі виготовлення продукції надають перевагу лише натуральним складовим. А це, в свою чергу, дає можливість споживачам зробити свідомий вибір на користь продукції з найкращими показниками якості та безпеки.

 

Також Вам буде цікаво:

Підприємництво Полтавської області.
В області налічується 8.1 тисяч малих підприємств, в яких зайнято...

Мирний вуличний еко-активізм
     Еко-подія в Києві      Безкоштовна відкрита лекція на...

З турботою про екоосвіту малечі
      На вересневому ярмарку дитячого дозвілля Львівський міський дитячий...

Нагороди та акредитації
У багатьох школах і громадських молодіжних організацій в Шотландії премії...

Види капіталу в забезпеченні сталого розвитку
Дискусії сталого розвтку засновані на припущенні, що суспільство має керувати трьома...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу