Лікар отоларинголог: «я Вам ничем не обязан!»

Рубрика | Головні новини, Київ, Цікаві метаіали

Мітки | , , ,

25 04 2013, матеріал підготував кореспондент datskiy

Вчора, в поліклініці № 1 Деснянського району м. Київа, лікар відмовився  прийняти дівчину.
Ситуація банальна, дівчина захворіла, відпросилася з роботи щоб відвідати лікаря, взяла із собою чоловіка, який також відпросився з роботи. Постоявши в черзі, дівчина зайшла в кабінет, але вже за хвилину повернулася. Лікар відмовив їй в прийомі і далеко не наприкінці робочого дня почав збиратися. Чоловіка дівчини це обурило і він пішов просити, щоб дівчину прийняли.
Лікар хоч і поводив себе спокійно, але висловлювання були жахливі: «я Вам ничем не обязан!», «..мы даже матерям своим не должны..» і таке інше. Подробиці, власне, на відео:
ЛОР
За той час, що лікар вихвалявся своїми філософськими здібностями, дівчину можна було б оглянути рази зо три. Зі слів автора, ціна питання складала 50 грн. По суті, сума не велика, але вибачте, це державна установа.
Буде доречним сказати, що дії лікаря підпадають під статтю 184 Кримінального Кодексу України (вимога оплати за надання медичної допомоги), а це арешт строком до 6 місяців, або чималий штраф.
Сьогодні, чоловік відвідав завідуючого відділення і продемонстрував відеозапис. Завідуючий запропонував піти до головного лікаря, який також не відмовився переглянути відео. Зі слів автора ролика, люди вони на диво адекватні, вибачалися, казали, що їм соромно та просили не звертатися до вищих інстанцій, мовляв самі вирішать усе.
Випадковість чи ні, але лікар отоларинголог пішов у відпустку. Такою тактикою зазвичай користуються міліціянти, наробив справ і у відпустку, по тихому.
Лікарі своїм відношенням до людей, стали схожі на правоохоронців, які взагалі людей за людей не вважають.При цьому люди, громадяни, терплять. Більше того, ще й регулярно сплачують податки, за рахунок яких здійснюється оплата праці держслужбовців. Дивно, чи не так?

Підготував:

позаштатний кореспондент Дацкевич П. І.

Також Вам буде цікаво:

Українці користуються порошками, які викликають важкі захворювання
Експерти називають критичною ситуацію з фосфатами в Україні. Українці користуються небезпечними...

Вплив пестицидів на екосиситему
На нинішній день особливої актуальності набула проблема застосування пестицидів у...

Більшість тваринних хвороб загрожують людині
Зараз налічується 1407 патогенних вірусів, бактерій, грибків та інших мікроорганізмів...

Євромайдан
Сьогоднішні події на Майдані вразили не тільки Україну, але й...

Суботник
Суботник - це приділення декілька годин чистоті та охайності свого...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу