У Закарпатських річках спостерігається зниження рівня води на 1-1,5м

Рубрика | Головні новини

05 02 2013, матеріал підготував кореспондент gratilo

Cтаном на 05.02.2013 у верхів’ях та середніх течіях річок Закарпаття спостерігається зниження рівнів води на 1-1,5 м над передпаводковими – річки в корінних берегах, і тільки в нижніх рівнинних течіях річок Латориця, Стара, Боржава триває добігання паводкової хвилі, вода на заплаві. На відкачці паводкового стоку працює 17 стаціонарних насосних станцій Латорицької та Берегівської осушувальних систем. Стаціонарними насосними станціями за добу перекачувалося до 2,1 млн. м3, з початку паводку 5,5  млн. м3. Пересувними насосними станціями та мотопомпами за 2-4 лютого перекачано 7524 м 3 води.

Водосховища осушувальної системи «Чорний Мочар» закриті, проводиться акумуляція паводкового стоку. Резерв рівнів води до нормального підпертого горизонту (НПГ) становить 0,6-1,7 м, заакумульовано 12,0 млн. м3 паводкових вод.

Найбільше затоплень та підтоплень дворогосподарств, сільськогосподарських угідь сталося на незахищених протипаводковими спорудами ділянках, там, де не прочищені та захаращені кювети та канави, а також в населених пунктах, де не влаштовані системи поверхневого водовідведення.

На аварійних роботах з ліквідації наслідків підтоплень та для забезпечення безаварійного пропуску паводку окрім інших задіяно 140 працівників експлуатаційних водогосподарських організацій, 6 одиниць мобільного насосно-силового обладнання, 16 одиниць техніки, необхідний аварійний запас матеріалів та інвентарю.

 За матеріалами пресс-служби Міністерства екології

Також Вам буде цікаво:

ЄС випускає новий перелік проектів програми LIFE
20 липня 2012: Сталий розвиток та ЄС опублікували список нових...

Яремче-мекка туризму Прикарпаття чи територія надзвичайної ситуації?
Хто з нас не бував в місті- курорті Яремче! Чудовий...

Айсберг, в два рази більший Манхеттена, відколюється від льодовика Гренландії
Днями масивний шматок льоду, розміром в два рази більше Манхеттена,...

В Севастопольській міській держадміністрації серйозно занепокоєні проблемою постачання питної води у приміській зоні регіону
Питання постачання питної води стало предметом обговорення на порядку денному...

«Розумний» фільтр може витягати нафту з води за допомогою сили тяжіння
Як кажуть розробники з університету Мічигану, нещодавно створений ними інтелектуальний...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу