5 тисяч гривень від мера

Рубрика | Головні новини, Дніпропетровська область

05 09 2012, матеріал підготував кореспондент gena66

Отримають за встановленою традицією усі дніпропетровчанки, які народять дитину 8 вересня, у День міста. Кожне немовля також отримає святковий сертифікат зі свідченням про особливу дату народження.Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради.

Ця добра традиція існує у Дніпропетровську з 2008 року за ініціативи міського голови Івана Куліченка, вона заохочує молодь народжувати дітей, покращуючи демографічний стан, а також сприяє вихованню патріотизму і любові до рідного краю.  За  чотири роки на День міста народилося 161 немовля: 81 хлопчик та 80 дівчаток. У день виписки з пологового будинку батьки усіх новонароджених отримали по 5 тисяч гривень.

   За інформацією департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради, щодня у Дніпропетровську з’являється на світ від 20 до 40 немовлят.

Нагадаємо, що Дніпропетровська область перша в Україні відкрила другий у регіоні перинатальний центр та повністю завершила створення системи перинатальної допомоги. Новий перинатальний центр в Дніпропетровську відкрили Прем’єр-міністр України Микола Азаров та губернатор області Олександр Вілкул. Створення перинатального центру відбулося в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства», який ініційовано Президентом України Віктором Януковичем. Центр оснащено найсучаснішим медичним обладнанням.

Геннадій Сенкевич, Дніпропетровськ

Також Вам буде цікаво:

Восемь из десяти днепропетровских свалок не соответствуют нормам экологической безопасности.
 Об этом было заявлено на межведомственном совещании подпредседательством заместителя прокурора...

Каштаны зацвели в средине осени
На этой неделе в Днепродзержинске массово зацвели каштаны. Горожане недоумевают...

Днепропетровск вымирает быстрее всех
По результатам последнего отчета ООН Днепропетровск признан городом, в котором...

Соревновались начинающие экологи
Юные железнодорожники из Днепропетровска отличились на IX Всеукраинском экологическом фестивале...

В Днепропетровске студенты с властью заложили новый парк
200 саженцев клёна и вербы высадили на прошлой неделе студенты...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу