Євро 2012 минуло, а проблеми залишились (або прогулянка невідомими містами відомих вулиць Харкова)

Рубрика | Головні новини, Харківська область

04 09 2012, матеріал підготував кореспондент Elena

Минуло вже більше місяця як закінчився чемпіонат з футболу Євро 2012, який запам’ятався мешканцям першої столиці не тільки перемогами та поразками улюблених команд, а й незабутніми концертами, різноманітними заходами, цікавими і несподіваними костюмами іноземних вболівальників, а до переліку улюблених кольорів харків’яни сміливо зарахували помаранчовий – колір збірної Голандії. На згадку про чемпіонат нам залишились приємні враження, сувеніри із символікою Євро 2012 та старі невирішені проблеми.

За відреставрованими фасадами будинків центральних вулиць міста ховаються такі,в які не те щоб зайти, в них небезпечно і неможливо жити. Уявіть будинок, в якому замість скла в вікнах поліетилен, а більша частина квартир слугує житлом для безпритульних тварин та безхатчанків. Ввечері, коли в кожному вікні горить світло, де панує сімейний затишок і тепло, є і такі, де з-поміж умовних десяти квартир світло є лише в двох. Болісно бачити подібні картини поруч із сучасними новобудовами. Адже вони також частина історії нашого міста, яка повинна залишитись не на фотографіях та архітектурних кресленнях, а навпаки – продовжувати надихати митців, художників.

Харків дійсно європейське місто і ми це ще раз довели. Перетворення почато, хоча воно просувається не так швидко, але будемо сподіватись, що архітектурне обличчя сторого Харкова буде збережено.

Олена Кутья

Також Вам буде цікаво:


...

Контакти
Адреса м. Київ, вул. Харківське шосе, 160, к 5, тел.: (044) 562-00-03 @mail:...

День Незалежності 2012. Як святкував Харків
  21 річницю незалежності нашої держави з розмахом святкував Харків....

Екологія та соціальний захист України
[caption id="attachment_9469" align="alignleft" width="207" caption="Автор Богдан Т.В."][/caption]   Твій шлях            ...

Станет ли свободнее «реформированный» журналист?
Свершилось: президент Виктор Янукович наконец-то разрубил гордиев узел, связывающий со...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу