День Незалежності 2012. Як святкував Харків

Рубрика | Головні новини, Харківська область

24 08 2012, матеріал підготував кореспондент Альона Нагаєвщук

  харківхарків

21 річницю незалежності нашої держави з розмахом святкував Харків. Сонячного 24 серпня, під жовто-блакитними прапорами у парку ім. Т.Г. Шевченка зібралося чимало люду: мешканці та гості міста насолоджувались суто українськими забавами, приймали участь у традиційній вишиванковій ході, велозаїзді, навіть слухали виступ кобзарів Харківського кобзарського цеху.

 харківхарківхарківхарків

          Неабиякого колориту святкування надавав яскравий одяг як дорослих, так і дітей — різноманітні візерунки на вишиванках та різнобарвні квітки у вінках.

харківхарківхарків

          Показати майстер-клас на галявині майстрів вирішили учасники виставки hand made. Кожен охочий міг придбати чи виготовити власноруч прикрасу або іграшку. А за бажання навчитися витесати і бандуру.

          Дуже вразила фотовиставка «Фотостоп Україною», тема якої була – українці. Присутні в парку могли бачити різні за змістом, проте прекрасні загалом світлини наших співвітчизників у різних куточках України. А на деяких фото були навіть кумедні тварини.

харківхарківхарків

          Також будь-хто міг долучитися до екскурсії історичними пам’ятками Харкова, зокрема мова йшла про відомий усім постамент Тараса Шевченка в однойменному парку, про пам’ятник репресованим кобзарям, Харківську філармонію тощо. Саму екскурсію було влаштовано ГО «Туристичний Поступ».

 харківхарківхарківхарків

          Загалом, свято пройшло «на ура», адже воно подарувало усім людям море посмішок та гарного настрою. Наша молода країна, хоч і зазнала багацько негараздів за роки своєї незалежності, та ніщо ніколи не зламає наш дух, нашу українську волю та прагнення бути вільними й щасливими громадянами. Ми віримо, що в нас ще все попереду, для цієї квітучої держави усе тільки починається.

          З днем народження, Україно!

Також Вам буде цікаво:

День міста у Харкові. Відкриття оновленого парку ім. Горького
23 серпня цього року у Першій столиці нарешті відкрили парк...

Євро 2012 минуло, а проблеми залишились (або прогулянка невідомими містами відомих вулиць Харкова)
Минуло вже більше місяця як закінчився чемпіонат з футболу Євро 2012,...


...

Екологія та соціальний захист України
[caption id="attachment_9469" align="alignleft" width="207" caption="Автор Богдан Т.В."][/caption]   Твій шлях            ...

Підсумок конкурсу журналістів по Києву, Харкову та Дніпропетровську
Підомляємо підсумок конкурсного відбору на вакансію журналістів по містам Київ,...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу