В Севастопольській міській держадміністрації серйозно занепокоєні проблемою постачання питної води у приміській зоні регіону

Рубрика | Головні новини, Севастополь

Мітки | , , ,

30 08 2012, матеріал підготував кореспондент Віола Розмарин

Питання постачання питної води стало предметом обговорення на порядку денному апаратної наради в Севастопольській міській держадміністрації 27 серпня, яку провів голова СМДА Володимир Яцуба.
Про стан справ у цій області доповів в.о. головного інженера МКП «Севастопольміськводоканал» Олексій Чайников. За його словами у ряді сел — Хмельницьке, Першотравневе – наявні перебої у постачанні води, що особливо загострюється влітку, коли господарі активно витрачають воду на поливання садибної ділянки. В інших селах, таких, як Андріївна, Сонячне, Верхньосадове та деяких інших, проблема полягає не у кількості, а в якості води – воно не відповідає встановленим нормам.
Найгірше доводиться мешканцям в селах Резервне, Оборонне та Хмельницьке – тут централізована подача води зовсім відсутня, на подвір’ях панує позаминулий вік: люди носять воду від колодязя відрами.
Таке положення, на думку керівництва міста, треба терміново змінювати докорінно. Тому з бюджету виділені кошти для проектування систем очищення води, і фахівці «Севастопольміськводоканалу» опрацювали пропозиції щодо безперебійного постачання води в сільську зону Севастополя.
Для розв’язання проблем сел Хмельницького та Першотравневого необхідно розробити проектно-кошторисну документацію та спорудити водовод від Ласпинського кільця до села Першотравневого. Село Хмельницьке при цьому залишиться на постачанні від вже існуючих свердловин, а Першотравневе підключиться до балаклавського водоводу.
У селі Родному, для скасування залежності водопостачання цього населеного пункту від капризів погоди, треба пробурити нову свердловину, прокласти від неї водовід до села та збудувати насосну станцію.
У селах Гончарне та Роднікове проблема ускладнена тим, що підземні води тут або дуже глибоко залягають, або відсутні. Тому оптимальним її вирішенням фахівці вважають спорудження водоводу від села Роднікове, із влаштуванням двох насосних станцій та установкою накопичувальних резервуарів. Проектні роботи на цій ділянці вже у стадії завершення.
Губернатор Севастополя Володимир Яцуба дав доручення керівництву «Севастопольміськводоканалу» у стислі терміни підготувати проект для внесення пропозицій на прийдешній фінансовий рік в Кабінеті Міністрів України.
«Включення цього пункту до програми, яка фінансується із державного бюджету може стати значною допомогою для регіону. Ми вже маємо позитивний досвід державної підтримки – нам виділяли кошти неодноразово: на спорудження лікарняного корпусу, на будівництво доріг тощо. Впевнений, що і це питання варто державної уваги та допомоги!», — вважає Володимир Яцуба.
Глава Севастополя неодноразово доводив керівникам структурних підрозділів адміністрації, депутатам міськради, що такий підхід є єдино правильним.
«Держава створює програми допомоги регіонам, виділяє кошти на ці цілі. З нашого боку не додати зусиль, щоб переконати керівництво держави, що нам ці кошти дуже потрібні – це не просто нехлюйство, це – злочин проти громади!» — вважає Володимир Яцуба.

Також Вам буде цікаво:

Рада Директорів ЄБРР погодила виділення Житомиру 10 млн євро кредиту та 5 млн євро гранту для модернізації «Теплокомуненерго»
Житомирський міський голова Володимир Дебой вживає заходів щодо сталого розвитку...

«Розумний» фільтр може витягати нафту з води за допомогою сили тяжіння
Як кажуть розробники з університету Мічигану, нещодавно створений ними інтелектуальний...

У Закарпатських річках спостерігається зниження рівня води на 1-1,5м
Cтаном на 05.02.2013 у верхів’ях та середніх течіях річок Закарпаття...

Національний заповідник «Херсонес Таврійський» у Севастополі відзначив подвійний ювілей
В Севастополі урочисто відзначили 185 років, як розпочато археологічні розкопки...

Всеукраїнський суботник
16.05.2011. 14 травня 2011р. був об`явлений Всеукраїнський суботник. В цьому...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу