Більшість тваринних хвороб загрожують людині

Рубрика | Головні новини, Чернівецька область

22 08 2012, матеріал підготував кореспондент adrian_carausu

Зараз налічується 1407 патогенних вірусів, бактерій, грибків та інших мікроорганізмів і 58% з них мають тваринне походження. Про це заявив на щорічній конференції Американської асоціації сприяння розвитку науки доктор Единбурзького університету Марк Вулхауз.

На Буковині все спокійно. Ми дослідили ситуацію в одному з сіл Буковини і взяли інтерв’ю у лікаря дільничної лікарні ветеринарії, Ротар Анатолія Івановича. Він сказав, що дійсно віруси та хвороби тварин загрожують людині. І тому державою фінансується вакцинація тварин. «Всі вакцини, які є обов’язковими були зроблені вчасно і в повному обсязі», — розповів пан Анатолій. Також він заявив, що протягом останніх 3 років на закріпленій за ним території не було виявлено жодного випадку сказу у тварин. Не лишили нерозкритим питання про труднощі та проблеми, з якими стикається ветеринарна медицина в селі — недостатнє фінансування, відсутність ветеринарної аптеки та хірургічних інструментів.


Було відкрите питання про якість продуктів тваринного походження, які люди вживають. Анатолій Іванович заявив: «Продукти тваринного походження, що люди вживають в їжу майже на 100% безпечні». Люди дуже ретельно стежать за тим, як ростуть їхні тварини і, якщо з’являються ознаки хвороби відразу викликають ветеринара та консультуються. Пан Анатолій сказав, що тварини ростуть в екологічних умовах і тому отримані продукти харчування — екологічні та безпечні для вживання людьми. Поки що немає великих загроз для людей захворіти від тварин і не буде, якщо дотримуватись усіх санітарних норм.

 Адріан КАРАУШУ

Також Вам буде цікаво:

Бурштинська ТЕС потрапила до ТОП-10 українських підприємств, які забруднюють повітря
На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України наведено 10...

В Україні реформується ринок торгівлі сільськогосподарською продукцією
На базі Аграрної біржі України створена робоча група з метою...

Забудівля на Березняках
Друзі, дуже прошу підтримати пересічних жителів нашого мікрорайону у боротьбі...

Африканська чума на Вінничині
5 лютого 2017 року в райдержадміністрації смт Муровані Курилівці, що...

Інженери шукають способи очистити питну воду від фторидів
У Сполучених Штатах та інших розвинених країнах фтор часто додають...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу