Нове портативний пристрій виявляє нафтове забруднення грунту

Рубрика | Головні новини, Розвиток технологій

31 07 2012, матеріал підготував кореспондент Svetik

Нещодавно південно-австралійська компанія Ziltek представила на ринок новий пристрій — RemScan, яке використовує інфрачервоний сигнал для безпосереднього вимірювання рівня нафтових вуглеводнів в грунті. Користувач просто натискає на курок і отримує результат протягом 15 секунд. (Нагадаємо, що в традиційному методі вимірювання нафтового забруднення грунту зразки грунту відправляються в спеціальну лабораторію, де вони проходять тестування протягом декількох днів).

У розробці нового пристрою компанія врахувала той факт, що в останні роки нафтові розливи стають все більш поширеним явищем в усьому світі. RemScan дозволяє користувачам приймати більш швидкі й ефективні рішення з очищення грунту, що веде до значної економії коштів і часу. Комі того, для виявлення забруднення грунту RemScan не потрібно великої кількості зразків.

Як говорить керуючий директор Ziltek, д-р Річард Стюарт, «тепер у нас є можливість швидко оцінювати ризики відразу на місці розливу». Дійсно, RemScan дозволить команді реагування на надзвичайні ситуації оперативно визначати витоку і здійснювати перевірки грунту після очистки в один і той же день.

Чи варто говорити, що пристрій від Ziltek, компанії, чия діяльність пов’язана з ремедіації земель, мало підвищений попит з боку компаній видобувного сектора, які прекрасно усвідомлюють, наскільки нафтові розливи небажані, оскільки вони відволікають ресурси від основного бізнесу. «Середня австралійська фірма по ремедіації земель витрачає щорічно приблизно 250 000 доларів на аналіз грунту», — говорить д-р Стюарт. «Пристрій RemScan може скоротити ці витрати до 50 відсотків в результаті щорічної економії коштів у розмірі до 125 тисяч доларів на рік».

За словами доктора Майка Мак-Лафлін, наукового співробітника CSIRO, австралійської державної організації і партнера Ziltek, здатність пристрою швидко визначати наявність забруднюючих речовин в грунті забезпечить значну економію коштів в промисловості, а також дозволить обмежити вплив забруднення на навколишнє середовище.

Нова технологія є предметом декількох міжнародних патентних заявок і придбала повний патентний статус в Австралії. Сьогодні устроство RemScan ™ можна придбати в Австралії та Новій Зеландії, при цьому компанія планує вивести свій продукт на ринок Північної Америки в 2013 році.

Також Вам буде цікаво:

Лондонський зміг може перешкодити проведенню Олімпійських ігор 2012 року
У зв'язку з наближенням Олімпіади-2012, яка цього року пройде в...

Гонконг задихається від «найгіршого» забруднення повітря
Як днями повідомила влада Гонконгу, місто задихається в гіршому смозі...

Федеральні служби США оголосили конкурс на кращу систему моніторингу якості повітря
Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) та Міністерство охорони...

Чи вирішать проблему зі сміттям?
   Як помідовив перший заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко, ...

Бережіть Землю від маленьких мікробомб — батарейок
  Ви помічали, що на кожній батарейці є значок - перекреслений...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу