Південна Корея натякнула на можливість перегляду свого плану про китобійний промисел

Рубрика | Головні новини, Екологічні новини, Зарубіжні країни

20 07 2012, матеріал підготував кореспондент Олександр

Відмова від полювання на китів.Як днями заявила влада Південної Кореї, країна може відмовитися від подвергшегося жорсткій критиці плану відновлення «наукової» полювання на китів, якщо експерти придумають «не летальну» засіб вивчення цих ссавців в їх природному середовищі існування.

Південна Корея представила свій план в Міжнародної китобійної комісії (IWC) минулого тижня в Панамі, що викликало широкий міжнародний резонанс. Як кажуть експерти, цей план являє собою лазівку в глобальному мораторій про заборону полювання на китів, яка дозволить вбивати ссавців для «наукових» досліджень.
Міжнародна екологічна організація Грінпіс взагалі описує науковий китобійний промисел як «просто погано приховану комерційну полювання на китів». Сполучені Штати, Австралія і Нова Зеландія також категорично висловилися проти плану Сеула.

Зі свого боку, Південна Корея заявила, що в останні роки спостерігає в своїх водах значне збільшення популяції китів, що може завдати шкоди рибальству. Якщо вона буде продовжувати слідувати своєму плану, то вона стане четвертою у світі країною, яка вбиває китів. Норвегія та Ісландія відкрито кидають виклик мораторію 1986 року на комерційний китобійний промисел. А Японія вже щосили використовує різні лазівки для наукових досліджень, укупі з поставками китового м’яса в японські ресторани.

Кан також сказав, що Південна Корея буде повною мірою консультуватися з міжнародними та вітчизняними експертами до і після подання докладної програми китобійного промислу в Науковий комітет IWC, маючи намір зустрітися в Південній Кореї в травні наступного року для подальшого обговорення плану. «Ми будемо поважати рекомендації комітету в прийнятті нашого рішення», — додав він.

Також Міністерство заявило, що Південна Корея «зобов’язується не споживати м’ясо китів, здобутих для наукових досліджень».

Також Вам буде цікаво:

Сезон полювання на пернату дичину відкрито y Севастополі
Сезон полювання на пернату дичину у Севастополі мав розпочатися ще...

Федеративні Штати і регіонів прийняти декларацію зі сталого розвитку та викорінення бідності
19 червня 2012: На Всесвітньому саміті з Федеративні Штати і...

Студенти опікуються проблемами переселенців
Нещодавно на кафедрі психології та журналістики Університету митної справи та...

Положення про громадських інспекторів ДЕІУ
  МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ Н А К А З N...

Доповідь Брундтланд
Наше Спільне Майбутнє, це також відомо як Доповідь Брундтланд, з...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу