Рада Директорів ЄБРР погодила виділення Житомиру 10 млн євро кредиту та 5 млн євро гранту для модернізації «Теплокомуненерго»

Рубрика | Сталий розвиток

Мітки |

30 11 2011, матеріал підготував кореспондент Татьяна

Житомирський міський голова Володимир Дебой вживає заходів щодо сталого розвитку міста: проводиться робота із залучення фінансування на реконструкцію «Житомиртеплокомуненерго» (15 млн. євро) та за програмою «Питна вода» (5 млн. грн.).

Володимир Дебой зустрівся з Олександром Аліповим та представниками міжнародних фінансових організацій

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, сьогодні, 30 листопада 2011 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся з представниками міжнародних фінансових організацій – Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) щодо реалізації проектів з енергоефективності.

Зустріч відбулася у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у рамках семінару з питань ініціювання, підготовки та реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів.

У ході зустрічі здійснено ще один крок до отримання кредиту від ЄБРР – отримано погодження Ради Директорів на 10 млн. євро кредиту та 5 млн. євро гранту для реконструкції та модернізації «Житомиртеплокомуненерго».

Також міський голова Володимир Дебой зустрівся із Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександром Аліповим.

Результатом цієї зустрічі стала домовленість щодо виділення 5 млн. грн. по програмі «Питна вода» на реконструкцію хлораторної водопровідно-насосної станції ІІ підйому та проведення заходів покращення якості питної води.
Автор статті: ruporzt.com.ua

Також Вам буде цікаво:

У Миколаєві обговорили стратегію сталого розвитку міста за участю громади
1 серпня 2012 року, в мерії відбулося відкрите засідання експертно-громадської...

Всеукраїнський суботник
16.05.2011. 14 травня 2011р. був об`явлений Всеукраїнський суботник. В цьому...

Запорожским семьям с детьми выплатили свыше 50 млн. гривен
Поддержка семей, имеющих детей – одно из важнейших направлений работы...

Парламент Португалії схвалив проект бюджету на 2012 рік
  З метою повернення Португалії до політики на основі принципів сталого...

Янукович доручив Ставнійчук розвивати громадянське суспільство
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Указ “Питання сприяння розвитку громадянського...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу