Знай, що ти п’єш. День — 2.

Новий день, нові пригоди в пошуках проблем забруднення води.  Журналісти програми » Сталого розвитку України«, взбадьорившись у річці Случ, продовжили свою мандрівку. Від’їхавши недалеко від зупинки табору, ми завітали до дуже привітливих жителів с. Корець по вул. Українських повстанців, 44, які, у додачу до власної води з крану вручили нам дві пляшки домашнього компоту. Далі ми попрямували у місто Рівне. Завітавши у місто, ми зайшли в затишний ресторан для смачного ситного обіду. Журналісти з Росії були здивовані та пишалися красою наших українських дівчат та вічливістю до гостей. Розмістившись у ресторанчику «Шкварочка»,  ми замовили обід та попросили обслуговуючий персонал набрати води з крану для експертизи. Офіціанти і керівництво закладу були дуже зацікавлені нашою діяльністю.

Далі нас очікував дивовижної краси Луцький замок. Старовинні вулиці, стародавні будівельні архітектури, все це розповідало про давнину того часу. Зробивши фотозйомки прямо в центрі замку, ми вяли зразок води для нашої мобільної лабороторії. Подорож на Західну частину була  довгою та тяжкою, розбиті дороги наштовхували  мене на думки, про необхідність їх ремонтування. Зрозуміло, що гроші на це не виділяються, що є дірою в загальній картині успішного і стійкого розвитку України. По дорозі гості з Росії скупили усі запаси сала в одній з крамниць області, що вказує на чималу цінність нашого національного продукту.

І ось вечір… Палає вогонь…Табір…. Шеф-кухар готує суп з курки та макарони з сиром…. Лаборанти роблять дослідження… Природа… Річка… Довгоочікувана прохолода….  Для нас це гарний час, щоб попроацювати та обробити фото та відеоматеріали… Так і закінчився другий день нашої експедиції…

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі «Сталий розвиток України» 

Більш детальну інформацію та відображення стану води на карті України, Ви можете отримати на сайті watermap.com.ua та переглянути фоторепортаж подій інших кореспондентів тут.


Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. Старт, день — 1.
Отже, наша команда журналістів відправилася в назначений день, в назначений...

Документи видавництва
...

В Запорожье отметили День Соборности +фото
В Запорожье горожане отпраздновали День Соборности Украины, пройдя двумя колоннами...

збитий пішохід на метро Мінська
22:55, метро Мінська, автопригода. На місце приїхали в 23:05....

Жахлива аварія у центрі міста
23:40, Хрещатик, поворот на Богдана Хмельницького, автопригода. Приїхавши на місце...

       

1 Коментаріх до цієї публікації

  1. Олександр пишет:

    ой ссылки побились после переноса

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу