Знай, що ти п’єш. Старт, день — 1.

Рубрика | Головні новини, Екологічні новини, Сталий розвиток

11 07 2012, матеріал підготував кореспондент Олександр

Отже, наша команда журналістів відправилася в назначений день, в назначений час на місце зустрічі, де нас тепло зустрів головний організатор, директор з маркетингу ТМ «Бар’єр» Андрій Воїнов.Андрей Воинов директор по маркетингу Далі ми попрямували до місця збору всіх учасників, організаторів, журналістів і телеведучих. У кожного з нас були свої інтереси участі в цьому проекті, але основною метою було  проведення експертизи води з водоканалів, озер, річок, джерел, колодязів, водоймищ. Загальна картина цієї екологічної ситуції надасть нам інформацію про стан української води , відкриє широкі масштаби розуміння необхідності впровадження програми «Сталого розвитку України», що йде за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Екологія та соціальний захист України».
Коротко познайомившись з учасниками проекту, ми дізналися, що їх відбирали шляхом голосування із соціальних мереж. Приблизна кількість зарєестрованих користувачів склала близько 600 чоловік, після чого відбувся відбір учасників. Всі, хто виявив бажання в участі, відправилися продемонструвати свої здібності у керуванні автомобілем та рівень фізичної підготовки у спортивних конкурсах. В результаті було відібрано 12 найкращих учасників, які і склали нам компанію в  подорожі.
Далі ми попрямували ознайомитися з командою мобільної лабороторії, котра буде отримувати данні для програми «Сталого розвитку України». На чолі лабороторної команди стоїть Михайло Маслов Руководитель Лаборотории, хімік за освітою. Він з великим задоволенням провів для нас невелику екскурсію по лабороторїі і розповів, що буде проводити  хімічні та мікробіологічні аналізи води, а також дав нам коротку інформацію про чудо- інструмент «спектрофотометр» , за допомогою якого  отримуватимуться дані про склад у воді таких елементів як: метан, марганець, нітрати, ПАР та ін. А  якщо водопровідна вода то: наявність хлору, мутність, запах, жорсткість.

Організатори надали мені право вибору автомобіля, серед багатьох позашляховиків я  вибрав Toyota LandCruiser, він мені здався наймасштабнішим і зручним для моєї подорожі. Звичайно ж не Nissan Navara, як у головного організатора, але все ж …  Мене приємно вразило знайомство з  організатором проекту Іллею Бєлоусовим і провідним блогером kukmor НІАЗ Аксановим.
І так, після ретельного збору та переклички ми були готові до початку збору екологічної інформації.
З Богом в дорогу далеку!

Попереду нас чекають надзвичайно гарні місця України!

Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. День — 2.
Новий день, нові пригоди в пошуках проблем забруднення води.  Журналісти...

Документи видавництва
...

В Запорожье отметили День Соборности +фото
В Запорожье горожане отпраздновали День Соборности Украины, пройдя двумя колоннами...

На День Победы 9 мая у Аллее Славы произошла драка (фото)
9 мая, на Аллее Боевой Славы, собрались представители городской и областной...

збитий пішохід на метро Мінська
22:55, метро Мінська, автопригода. На місце приїхали в 23:05....

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу