Михайло Горбачов Останній лідер Радянського Союзу.

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

05 07 2012, матеріал підготував кореспондент Олександр

Михайло ГорбачовМайбутнє не визначено. Це залежить від того, що ми робимо сьогодні. В особі кожного велика проблема завжди є вибір. На вибір ми повинні зробити це колективний. Все — читачі цього журналу, політиків, бізнесменів, активістів — має роль. Питання в тому, чи хочемо ми забезпечити безпечне, стійке майбутнє або тримати в заручниках на поточний поєднання політичних та економічних інтересів і мотивацій.

Після закінчення холодної війни, політики не в змозі забезпечити керівництво у вирішенні взаємопов’язаних проблем безпеки, бідності і відсталості та деградації навколишнього середовища. Марнотратних витрат на бойову зброю продовжує пожирати ресурси, необхідні для розвитку. Струм керованої економічної моделі, не є стійким або соціально або екологічно: Ми покриття і заповнення нашій планеті величезна кількість бруду і сміття в той час як примирення з неприйнятним рівнем нерівності та несправедливості. Продовжуючи, як це шлях до катастрофи.

Але я оптиміст. Я бачив і брав участь в монументальної зміни під час моєї 81 років. Реальні і уявні стіни, розділеної Європи та світу протягом десятиліть впали. Ми вжили заходів щодо скорочення арсеналів зброї масового знищення. У всьому світі, люди стояли, щоб захистити свої права і добитися демократичних змін, що вже давно назріла. Це реальні зміни, а це значить, що ми можемо змінити наші способи, щоб захистити природу.

Ми повинні бути чистіше у всіх відносинах, починаючи від форми енергії, яку ми виробляємо і наш захист океанів, як ми ставимося до знедолених країн і народів.

Зміни починаються з новими ідеями і мужніми лідерами. Сьогоднішні лідери в основному пов’язані з гасінням проблем на світовому фінансовому кризису, за які вони несуть велику частину відповідальності. Вони не роблять майже достатньо, щоб забезпечити стійке майбутнє нашої планети, а також . Саме тому роль громадянського суспільства так важливо сьогодні.

Двадцять років тому, лідери громадянського суспільства зібралися в Ріо-де-Жанейро поряд з Конференцією Організації Об’єднаних Націй з питань сталого розвитку — Саміт Землі — і попросили мене, щоб допомогти створити «Червоний Хрест для навколишнього середовища».

За останні 20 років ми створили організацію — Міжнародний Зелений Хрест — і його національні відділення беруть активну участь у багатьох країнах, реалізації важливих, успішних проектів із захисту питної води, очищення екологічних наслідків гонки озброєнь і проведення екологічних освітніх програм. Ми взаємодіємо з Організацією Об’єднаних Націй, наукових кіл та неурядових організацій. Для того, щоб голос громадянського суспільства чув, цього місяця ми будемо разом з іншими екологічними організаціями в Ріо-де-Жанейро, зустріч поряд з Ріо +20 зустрічі світових лідерів.

Ріо не пропонуватиме панацея для вирішення наших екологічних проблем. Але це дає нам ще один шанс прийняти імпульс нашої планети і разом шукати шляхи, щоб очистити наше життя, та разом досягти програми стійкого розвитку України.

Зміст програми "Сталий розвиток України"

Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі «Сталий розвиток України» 

Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. День — 5.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 4.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 3.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 9.
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

Знай, що ти п’єш. День — 10
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу