На Донбасі пройде фестиваль «Ніч індустріальної культури»

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

01 06 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

30 червня на Донбасі пройде фестиваль «Друга зміна. Ніч індустріальної культури». Ніч індустріальної культури перейшла межі Центральної Європи і отримала нового важливого партнера в Східній Європі. Польща і Україна, країни приймають футбольний чемпіонат Європи в 2012 році, прийняли рішення продемонструвати як туристичного переваги власне індустріальне спадщину, яка має значну історію, пов’язану з становленням промисловості в XIX і XX століттях.

Найбільш відомі промислові регіони Україна, Луганська і Донецька область, вирішили спільно провести 30 червня 2012 подія під назвою «Друга зміна. Ніч індустріальної культури ». Методологія проведення свята розроблялася за сприяння німецької кампанії Ruhr Tourismus GmbH, а також Німецькій організації міжнародного співробітництва. Слід зазначити, що свято індустріальної культури в Донбаcском краї буде мати свої власні оригінальні особливості. Одночасно Ніч індустріальної культури відбудеться в Катовицького воєводстві (Польща), Рурському регіоні (Німеччина) та Донбасі (Донецьку і Луганську).

Керівництвом обласних центрів двох найбільших областей країни, Донецька і Луганська прийнято рішення про проведення свята. Для туристів і місцевих жителів будуть відкриті для відвідування ряд територій, пов’язаних як з історією легендарного футбольного клубу «Шахтар» (володаря Кубку УЄФА) і промислових об’єктів, які є визначальними для економічного розвитку регіону.

До уваги відвідувачів Ночі індустріальної культури будуть представлені різні місцеві та запрошені виконавці на музичних майданчиках, розташованих серед індустріального ландшафту. Джаз, рок, андеграунд і класична музика будуть звучати на всіх територіях свята з 18:00 і до 2:00 ночі. На вулицях і територіях свята буде можливо побачити світлові і вогненні шоу-програми, виступи самодіяльних та фольклорних колективів. Оригінальну програму для участі у святі приготували і представники місцевих музеїв, в якій буде відображена не лише історія становлення промисловості на Сході України, а й повноцінна культурна програма.

Ніч індустріальної культури є традиційним щорічним святом Рурського регіону (Німеччина), який вже 12 років проводиться на різних промислових територіях протягом одного вечора і ночі. Всього 22 міста Рурського регіону беруть участь у події Додаткова зміна. Ніч індустріальної культури, яка привертає до 200 000 відвідувачів, які відвідують близько 200 різних культурних подій. В Катовицького регіоні (Польща) Ніч індустріальної культури відбувається з 2010 року, як і у випадку з німецьким подією, присвяченою сучасної індустріальної культури, свято збирає на своїх територіях більше 50 000 відвідувачів і користується великою популярністю серед гостей і жителів Польщі.

Зусиллями місцевої влади та регіональних виробників на Сході Україні закладається новий етап осмислення і трансформації промислових об’єктів в повноцінні культурні території, відкриті для відвідувачів, зі своєю оригінальною історією і самобутніми традиціями.

Саме Донбас кінця ХІХ століття став об’єктом особливої ​​уваги європейського бізнесу, який прийшов сюди не тільки у вигляді бельгійських, британських і французьких інвестицій, а й численних технічних фахівців з Європи, які сприяли створенню металургійної, хімічної, вугледобувної галузей промисловості. За допомогою «Другий зміни. Ночі індустріальної культури »футбольні фанати і туристи, а також жителі Донецька та Луганська зможуть відчути себе піонерами в степах України, перед якими постануть у своїй величі грандіозні промислові об’єкти з більш ніж столітньою історією, які розташовані в Донецьку та Луганську.

Організатори

Луганська міська рада, Донецька міська рада та Німецька організація міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. В основі послуг, що надаються суспільством Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, лежать його визнане регіональне ноу-хау, великі професійні знання і випробувані на практиці управлінські підходи. Будучи німецької федеральної компанією, GIZ надає підтримку уряду Федеративної Республіки Німеччина в реалізації поставлених їм завдань у сфері міжнародного співробітництва з метою сприяння сталому розвитку. Крім цього ми активно займаємося міжнародної освітньо-просвітницькою діяльністю по всьому світу.

Джерело інформації: ngo.donetsk.ua

Також Вам буде цікаво:

День людини похилого віку
Другого жовтня в приміщенні будинку культури с.Сухоліси відбувся захід присвячений...

Бурштинська ТЕС потрапила до ТОП-10 українських підприємств, які забруднюють повітря
На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України наведено 10...

Купальське свято та день села в селі Сухоліси
В селі Сухоліси на Київщини 8 липня пройшло яскраве свято...

Запрошуємо на «Науковий пікнік» у Тернополі
  В суботу 7 вересня на Театральному майдані у Тернополі в...

вірші для душі
Вечірня молитва Ніч оксамитова зоряно сяє, Сонні дерева тихо шумлять, Місячне сяйво в...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу