У Житомирі відбулася презентація «Фонду Громади Житомира».

Рубрика | Сталий розвиток

Мітки | , ,

10 02 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

8 лютого 2012 року відбулася презентація нещодавно зареєстрованої благодійної організації «Фонд Громади Житомира»

Мета Фонду громади Житомира — покращення якості життя мешканців та сприяння сталому розвитку міста Житомира шляхом місцевої філантропії та безпосереднього залучення жителів міста до впровадження ініціатив та вирішення актуальних проблем.

Сама ідея фонду громад пішла зі Сполучених Штатів Америки, але вона популярна в Європі, Російській Федерації, і важливо, що вже працює в деяких регіонах нашої держави, а саме в Дніпропетровську, Миколаєві.

Нажаль в нашій державі фонди громад тільки починають розвиватися. І дуже важливо, що до цієї ініціативи приєднуються все більше і більше житомирян», — заявила голова правління Фонду громади Жанна Соловйова.

Про себе в Фонді громади Житомира говорять, як про команду професіоналів, серед яких бізнесмени, юристи, лікарі, лідери громадської ініціативи міста Житомира, тобто люди яким не байдужа доля міста та проблеми його мешканців.

Програми Фонду охоплюють такі пріоритетні сфери: екологія, охорона здоров’я, соціально-економічний розвиток, гуманітарна сфера, права людини, захист материнства та дитинства, сім’я, молодь, спорт. На презентації відразу був оголошений перший конкурс грантів для громадських організацій міста за двома напрямками: екологія та культура. Подані проектні заявки будуть оцінені Радою незалежних експертів за участю Правління та Наглядової ради Фонду.

Фінансування проектів Фонд громади буде здійснювати частково або в повній мірі в залежності від бюджету поданого проекту з коштів, залучених від місцевої громади благодійних пожертв, цільових надходжень від громадян, установ, організацій та бізнесу, а також від інших благодійних фондів, міжнародних чи іноземних донорських інституцій. Але керівництво Фонду сподівається, що основні фінансові надходження будуть все-таки місцеві, від житомирян. Щодо надходження та розподілу коштів на проекти Фонд буде публічно звітувати не менше одного разу на рік.

Джерело інформації: http://ruporzt.com.ua/

Також Вам буде цікаво:

У Миколаєві обговорили стратегію сталого розвитку міста за участю громади
1 серпня 2012 року, в мерії відбулося відкрите засідання експертно-громадської...

Рада Директорів ЄБРР погодила виділення Житомиру 10 млн євро кредиту та 5 млн євро гранту для модернізації «Теплокомуненерго»
Житомирський міський голова Володимир Дебой вживає заходів щодо сталого розвитку...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ
Сільські громади Шепота, Тюдова, Яворова, Рожнова вийшли переможцями  першого етапу...

Бережіть Землю від маленьких мікробомб — батарейок
  Ви помічали, що на кожній батарейці є значок - перекреслений...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу