Янукович доручив Ставнійчук розвивати громадянське суспільство

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

30 01 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав Указ “Питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні”.

Даний документ розміщено на офіційному сайті глави держави.

Указом утворено Координаційну раду з питань розвитку громадянського суспільства як допоміжний орган при Президентові України.

Головою Координаційної ради призначено радника Президента України – керівника Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марину CТАВНІЙЧУК.

Згідно з документом, Національний інститут стратегічних досліджень із залученням представників інститутів громадянського суспільства має підготувати доповідь про стан розвитку громадянського суспільства в Україні на основі узагальнення результатів досліджень із цих питань та подати її у місячний строк Координаційній раді. Та у свою чергу має підготувати та внести у місячний термін у встановленому порядку проекти Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та плану першочергових заходів щодо її реалізації.

Основними завданнями Координаційної ради є, зокрема, підготовка на основі розроблених напрямів та з урахуванням пропозицій державних органів, інститутів громадянського суспільства проекту Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні; підготовка, розгляд законопроектів щодо сприяння розвитку в Україні громадянського суспільства, які пропонуються для внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради, проектів актів Президента України у цій сфері та підготовка пропозицій до проектів; участь у підготовці послань Президента України до народу, щорічних і позачергових послань Президента України до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України.

До складу Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства ввійшли, зокрема, ряд міністрів та заступників міністрів, окремі керівники обласних державних адміністрацій, а також виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген БИСТРИЦЬКИЙ (за згодою); перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Олена БОНДАРЕНКО (за згодою); голова ради громадської організації «Лабораторія законодавчих ініціатив» Ігор КОГУТ (за згодою), засновник компанії «Research & Branding Group» Євген КОПАТЬКО (за згодою), заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса МУДРАК, голова правління громадської організації «Центр прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир ФЕСЕНКО (за згодою), прес-секретар Президента України Дарія ЧЕПАК.

Як зазначила М.СТАВНІЙЧУК, цей орган «покликаний стати інструментом взаємодії у виробленні підходів до здійснення державної політики щодо сприяння розвитку громадянського суспільства з боку представників уряду, наукових кіл та самих інститутів громадянського суспільства». За її словами, «про це свідчить і персональний склад Координаційної ради, де широко представлений громадський сектор».

Джерело інформації: unian.net

Також Вам буде цікаво:

 
У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ { Указ втратив чинність на підставі...

 
У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про ліквідацію Національної ради з питань...

 
У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ { Указ втратив чинність на підставі...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

 
У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ { Указ втратив чинність на підставі...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу