Назустріч людям (Продовження, початок http://www.esz.org.ua/?p=19538).

Рубрика | Головні новини

07 10 2021, матеріал підготував кореспондент gena66

20210924_144552У селі Таврійське журналістів гостинно привітали представники місцевої територіальної громади та сільський голова Микола Свириденко. Вони розповіли, як реалізується земельна реформа у Таврійській об’єднаній територіальній громаді та презентували власний кейс з досвіду співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги Запорізької області. Щирі господарі дали відверті відповіді на запитання гостей, яких цікавили конкретні випадки звернень селян про порушення їхніх прав як землевласників, розмір орендної плати, стосунки з місцевою владою та з землекористувачами.
Яскраві враження у медійникві залишило спілкування з очільником Новомиколаївського бюро правової допомоги Олександром Котовим. Він не тільки розповів про роботу свого підрозділу, а ще й познайомив журналістів з місцевими мешканцями, котрі отримали реальну юридичну підтримку. Протягом декількох місяців у окремих випадках Олександр відстоював у судах їхні права на земельну ділянку і добився таки позитивного для позивачів рішень суду. Зараз його обрано депутатом селищної ради, і він запевнив присутніх, що обрання в орган місцевого самоврядування дасть йому додаткову можливість спрямувати увагу колег-депутатів саме на вирішення проблем, пов’язаних із земельною реформою.
Дослівно «роботою у полі» можна назвати виїзд журналістів у фермерське господарство Юрія Верхуши. Дбайливий землекористувач показав гостям свої угіддя, познайомив з механізаторами та зробив прогноз на очікуваний врожай соняшника. «Ось, тому й не голюся, — з посмішкою зазначив фермер, — бо є стародавня прикмета така: не голитися, доки не збереш усе до останнього зернятка».
Під час престуру для медівників також були організовані два тренінги – «Особливості інформаційного висвітлення реалізації земельної реформи в Україні» (тренер Олександр Котов) та «Надання безоплатної правової допомоги у сфері земельних відносин» (тренерка Тетяна Дем’янова). Для гостей також була влаштована пресконференція за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павла Наливайка, заступника директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергія Ющишина та представників органів місцевого самоврядування Запоріжжя.
Журналісти подякували організаторів за чудову можливість отримати інформацію про процеси, які зараз в Україні є пріоритетними. Бо вони стосуються тих, хто своїми руками обробляє найцінніше наше багатство – землю.
Геннадій Сенкевич, журналіст.
На фото: фрагменти престуру.
20210924_10242720210924_13103820210924_143832

Також Вам буде цікаво:

Гостиный двор. Киев
Уже несколько лет одно из самых прекрасных зданий на Подоле...

23 вереся — Полтава святкує День міста. Фоторепортаж з вулиць.
23 вересня - День міста Полтави               ,...

Назустріч людям
Куди звертатись у разі порушеня прав? Що робити, коли не...

Евромайдан в Запорожье (фоторепортаж).
Без комментариев. 26.01.2014г.                           ...

Запорожская епархия Украинской Православной Церкви прошли Крестным ходом по центральной улице своего города (фоторепортаж)
25 февраля, в Запорожье прошел крестный ход, организованный Запорожской епархией...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу