В Університеті митної справи та фінансів студенти отримують якісну журналістську освіту, надійні практичні навички і яскраві враження.

Рубрика | Головні новини

13 07 2021, матеріал підготував кореспондент gena66

У цьому я особисто переконалась, закінчивши другий курс навчання: перша практика показала, що теоретичні знання, навіть під час дистанційного навчання, є структурними та глибокими. Перш за все тому, що наші викладачі є фаховими спеціалістами, вони мають за плечима не тільки наукові ступені, а ще й роки практичної журналістської діяльності. Серед них є колишні керівники ЗМІ, очільники прес-служб та навіть директори телерадіокомпаній. Ми мали можливість не тільки слухати лекції, цікавими були приклади з власної журналістської діяльності. Ні в якому підручнику ми не зустрічали тих курйозів та гострих ситуацій, про якя студенти почули під час практичних занять.
Дуже цікавими також були зустрічі онлайн з діючими керівниками ЗМІ, котрі для нас влаштовували щотижня. Спілкування наживо, відверті запитання і не менш відверті відповіді дозволили зануритися всім в атмосферу журналістської творчості, де цінуються не лише знання, а ще й комунікабельність, готовність у будь-який час прийти на допомогу колегам. Це називають журналістською солідарністю.
Дуже допомогла у навчанні нам і співпраця з Центром журналістики та медіакомунікацій, котрий працює у УМСФ з першого року відкриття спеціальності. На його сайті оперативно розміщуються всі новини, у тому числі і ті, що створили самі студенти. Центр є не тільки навчальною структурою, він допомагає майбутнім медівникам та рекламістам обирати теми курсових робіт, підготуватись до занять та практики, його фахівці можу просто порадити прийняти вірне рішення, коли студент у чомусь вагається.
Два роки в університеті не пройшли дарма. Ми дякуємо рідній альма матер за навчання та за яскраві емоції, котрі ми отримаємо майже щодня.
Марія Сметана, студентка УМСФ.
21

Також Вам буде цікаво:

Гостиный двор. Киев
Уже несколько лет одно из самых прекрасных зданий на Подоле...

23 вереся — Полтава святкує День міста. Фоторепортаж з вулиць.
23 вересня - День міста Полтави               ,...

Евромайдан в Запорожье (фоторепортаж).
Без комментариев. 26.01.2014г.                           ...

Запорожская епархия Украинской Православной Церкви прошли Крестным ходом по центральной улице своего города (фоторепортаж)
25 февраля, в Запорожье прошел крестный ход, организованный Запорожской епархией...

Документи видавництва
...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу