Київ привітав ювілярів вокально-інструментального ансамблю «SoloMia» з 5-річчям заснування!

Рубрика | Головні новини, Київ, Київська область, молодь, Цікаві метаіали

25 06 2021, матеріал підготував кореспондент Lilia

16 червня 2021 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв «Жовтневий палац» відбувся ювілейний концерт естрадно-фолькльорного вокально-інструментального ансамблю «SoloMia» з нагоди 5-річчя заснування.
Творчий колектив був створений навесні 2016 року. Учасниками гурту стали випускники Національного університету культури і мистецтв, випускники Вокально-хорової студії при НЗАУН хорі імені Г.Г. Верьовки та випускники Національної музичної академії імені П.І Чайковського. За досить короткий час своїми силами організували творчий процес, напрацювали різноманітний репертуар та виготовили чудові концертні костюми. За 5 років колектив з концертами обїхав всю Україну. Починаючи від сільських будинків культури до професійної сцени, яку розділяли з Народними та Заслуженими артистами, популярними співаками та гуртами.
Численні гастролі гурту «SoloMia» з почесною місією популяризації осучасненої української пісні з аншлагами та неабияким успіхом пройшли Луганщиною, Рівненщиною, Житомирщиною. Привітно і тепло приймала Буковина, міста Миколаїв, Шумськ. Богодухів, Краснокутськ, Охтирка.
Гурт «SoloMia» у складі Артдесанту неодноразово здійснював поїздки у зону АТО/ООС. Війна-війною, а мистецтво, в будь-яких його проявах, навіть тут повинно жити. В цьому переконувалися наші військовослужбовці, коли до них з музичною програмою завітали талановиті, веселі та просто добрі люди. Так, укріплювали бойовий дух й піднімали настрій, та підтримували українських захисників на всіх ділянках фронту. Чудові українські пісні та душевна атмосфера зробили своє діло: бійці задоволені, зарядженні позитивом та вдячні всьому музичному колективу вокально-інструментального ансамблю «SoloMia». «Подібні заходи по-можливості повинні проводитися в кожному підрозділі, адже саме так можна підняти бойовий дух та настрій бійцю, і розбавити «рутину» бойових буднів у підрозділі» – пригадують дівчата вдячні слова заступника командира одного з батальйонів.
Солдату дуже важливо знати,що про нього пам’ятають. Це допомагає бути стійким, міцніше тримати зброю. Адже кожен з військовослужбовців розуміє, що на його мужність сподіваються всі ті, хто чекає на нього вдома.
Репертуар колективу, який працює у фолькльорно-естрадному форматі сучасної і ретро української музики — різноманітний. Від автентичної української пісні до сучасної авторської пісні з елементами традиційності та новизни. Музичний колектив, це подарунок для будь якого свята!!! Настрій гарантований!
Незмінним натхненником та керівником колективу протягом 5 років є Роман Шушвар.
Музика та пісні «SoloMia». – це позитив, драйв, наше коріння та сучасні аранжування. Колектив працює у жанрі – world music.
Основою репертуару «SoloMia». є народні пісні, гурт їх адаптує та доносить глибокий зміст пісень наших прабабців. Пісні «SoloMia» не відстають від сьогодення, завдяки експерементам з аранжуванням.
Серед почесних гостей заходу, начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації Дмитро Гончаренко, який зі сцени переказував вітання та вдячність за запрошення від голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, запевнив молодий творчий колектив у подальшій підтримці та майбутній співпраці на культурній ниві. Було урочисто вручено художньому керівнику гурту Роману Шушвару почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації колективу за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української культури та традицій, осучаснення української пісні та активну громадську позицію.
Завітали на концерт привітати артистів колеги по сцені та посадовці: нардеп (від ПП «Слуга народу») – Максим Дирдін; директор «Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» – Олена Завальська; начальник відділу культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Попільнянської селищної ради – Боровський Петро;
З музичними вітаннями на святі були: Народна артистка України – Оксана Нестеренко та Заслужений артист України Ярослав Гавюк;
Глядачі радо вітали друзів гурту «SoloMia» по цеху — солістів ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України гостей свята — дует »КАВА» — КАтерину Рисістих та ВАсиля Євтєхова –; автора, композитора – Олександра Кварту; лауреатку всеукраїнських і міжнародних фестивалів, співачку – Анну Гафіяк, гурт «Рвані міхи», народний інструментальний ансамбль Центру культури і дозвілля Попільнянської селищної ради «ГУК».
Повна глядацька зала, позитивні емоції вдячних глядачів, побажання від гостей на наступний виступ запрошувати до Національного палацу мистецтв «Україна», вигуки з проханням виступу «на біс» – найбільша радість та творча перемога вокально-інструментального ансамблю «SoloMia».
Бажаємо колективу подальших мистецьких звершень та презентувати українську культур на міжнародній арені!

Також Вам буде цікаво:

Київ привітав ювілярів вокально-інструментального ансамблю «SoloMia» з 5-річчям!
Київ привітав ювілярів вокально-інструментального ансамблю «SoloMia» з 5-річчям! 16 червня 2021...

День людини похилого віку
Другого жовтня в приміщенні будинку культури с.Сухоліси відбувся захід присвячений...

Купальське свято та день села в селі Сухоліси
В селі Сухоліси на Київщини 8 липня пройшло яскраве свято...

У Львові відубудеться великий мистецький презентаційний проект
з 15 лютого – до 3 квітня 2016 року у...

Читати чи курити?
Людмила Ільєнко 15-й Київський міжнародний книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ –...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу