Програма «Голос жінки має силу допомагає майбутнім журналістам оволодівати професійними навичками

Рубрика | Головні новини

15 07 2020, матеріал підготував кореспондент gena66

DSC_0259DSC_0255DSC_0250DSC_0250
Проект триває вже півроку на Дніпропетровщині, і студентська молодь активно до нього залучається, передусім з Університету митної справи та фінансів, котрий обрано головним партнером. Проведено тренінги, круглі столи, блог-кафе, де майбутні психологи та журналісти вчилися лідерству, обговорювали питання захисту прав внутрішньо перемішених осіб та спілкуванню з органами влади.
Але найцінніший досвід вони переймали від фахівців під час майстер-класів безпосередньо у редакціях місцевих ЗМІ, де на власні очі змогли побачити, як монтуються телепрограми, готується контент та відбувається прямий ефір. Дехто спробував на собі важку роль телеведучого. Редакція є складним організмом, який працює успішно тільки за умов постійної взаємодії всіх служб та підрозділів, тільки тоді споживач інформації отримує якісний інформаційний товар – студенти змогли у цьому переконатися.
Величезна робота виконана студентами УМСФ у напрямі розвитку блогерства, котре надзвичайно стрімко поширюється останнім часом на інформаційному просторі. Під час пандемії дніпровські юнаки та дівчата зробили на блог-платформі (спеціально створеної під проект) близько 500 дописів, зняли понад 50 відеосюжетів.
Попереду ще півроку спільної праці у рамках проекту і його організатори сподіваються на те, що кількість його учасників зростатиме, бо сучасне студентство є соціально активним і професійно мотивованим.

Геннадій Сенкевич, регіональний координатор проекту «Голос жінки має силу», журналіст.

Також Вам буде цікаво:

Гостиный двор. Киев
Уже несколько лет одно из самых прекрасных зданий на Подоле...

23 вереся — Полтава святкує День міста. Фоторепортаж з вулиць.
23 вересня - День міста Полтави               ,...

Евромайдан в Запорожье (фоторепортаж).
Без комментариев. 26.01.2014г.                           ...

Запорожская епархия Украинской Православной Церкви прошли Крестным ходом по центральной улице своего города (фоторепортаж)
25 февраля, в Запорожье прошел крестный ход, организованный Запорожской епархией...

Документи видавництва
...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу