Ані «Ашану», ані «Каравану». Технологія проведення журналістського розслідування шляхом запиту (продовження, початок Всеукраїнське видання «Екологія та соціальний захист»: http://www.esz.org.ua/?p=17391, Фейсбук: https://www.facebook.com/gennadiy.senkevich/posts/697208427443402

Рубрика | Головні новини

09 11 2019, матеріал підготував кореспондент gena66

У зазначений українським законодавством термін відповідь на останній запит ми не отримали, про це повідомив «Доступ до правди». Це не є диво, бо поставлені питання є доволі конкретними, і для того, аби застосувати технологію «заведення рака за камінь», треба певний час посидіти, поміркувати, може, з кимось порадитись. Крім того у нашому листуванні з Дніпровською міською радою випадки несвоєчасного надання відповіді на запит вже траплялись. Тому ми змушені направити запит повторно, з попередженням про можливе оскарження. До речі, у «Доступі до правди» є медіа-юрист, і при нагоді можна безплатно скористатися його послугами. Але доки що не варто втрачати надії. Нагадаємо, що ми також очікуємо на відповідь від податкової служби, куди переслав наші запитання директор департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради Д. І. Мовшин. Далі буде.

 

9.11.2019 р. Повторно

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи є в Договорі оренди земельної ділянки між ТОВ «Караван Дніпропетровськ» (код ЕДРПОУ 33159964) та Дніпровською міською радою пункт, згідно якого до орендаря можуть бути застосовані штрафні санкції?

2. Чи створена міською владою спеціальна комісія, котра працює з власниками недобудов та якими є результати цієї роботи за останні три роки?

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

 

З повагою, Геннадій Сенкевич.

Також Вам буде цікаво:

Ані «Ашану», ані «Каравану» Технологія проведення журналістського розслідування шляхом запиту.
Зазвичай журналістське розслідування є найскладнішим жанром у системі соціальних комунікацій....

Ані «Ашану», ані «Каравану». Технологія проведення журналістського розслідування шляхом запиту.
Зазвичай журналістське розслідування є найскладнішим жанром у системі соціальних комунікацій....

Зелений гай сосни Станкевича вибороли в суді екологи та громадськість Севастополя
У Севастополі частка території біля вулиці Мельника, на якій росте...

Ані «Ашану», ані «Каравану». Технологія проведення журналістського розслідування шляхом запиту
(продовження, початок: Всеукраїнське видання «Екологія та соціальний захист»: http://www.esz.org.ua/?p=17391,  Фейсбук:...

Прокуратура у приватній власності?
На дворі XXI століття, час технологій і інтернету. В інтернеті...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу