В Україні реформується ринок торгівлі сільськогосподарською продукцією

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

23 01 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

На базі Аграрної біржі України створена робоча група з метою вироблення спільної концепції розвитку біржового ринку з торгівлі сільськогосподарською продукцією. Про це заявив директор Аграрної біржі Олександр Марюхнич, повідомляється в прес-релізі біржі.

«До складу групи увійшли компетентні учасники ринку: Українська зернова асоціація, Національна асоціація бірж України, трейдери, Національний банк України, банки Аваль та Креді Агріголь. Фахівці скрупульозно вивчають всі пропозиції, зауваження та побажання учасників ринку, які у контексті розробки концепції. Після доопрацювань проект буде переданий на розгляд до Міністерства аграрної політики і продовольства», — сказав Марюхнич.

За словами директора Аграрної біржі, прийняття концепції стане надійним базисом для стабільного розвитку вітчизняного товарного ринку. У цьому році Аграрна біржа налаштована у своїй роботі на багатовекторність. Зокрема, планується розробити і запустити в дію декілька вагомих для сільськогосподарського сектора проектів.

«У рамках нової концепції розвитку біржового ринку ми будемо працювати відразу в декількох напрямках. Це організація електронної системи біржових торгів на основі WEB-рішень, формування прозорої ринкової ціни на сільськогосподарську продукцію, а також введення повноцінного розрахунково-клірингового обслуговування біржових торгів», — заявив директор Аграрної біржі.

Автор статті: http://news.finance.ua

Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. День — 5.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 4.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 9.
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

Знай, що ти п’єш. День — 10
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

Знай, що ти п’єш. День — 8
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу