Неконтрольоване знищення дерев

    Активістами та громадськими журналістами ВГО ”Екологія та соціальний захист України” було виявлено вирубку, знищення невстановленими особами садових дерев, що розташовані на розі бул. Академіка Вернадського та просп. академіка Палладіна. Знищено близько десяти дерев, які росли на території Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАНУ, пр. академіка Палладіна, 32/34.

    На сайті КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» було зареєстровано звернення від 28.11.2017 С-44864 з проханням провести перевірку наданої інформації, встановити винних та вжити заходів, передбачених чинним законодавством для відновлення шкоди екології, що ймовірно була завдана знищенням вказаних дерев.

    На вказане звернення надійшла така відповідь:

«Ваше звернення № С-44864/1, що надійшло до Комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва» було уважно розглянуто та опрацьовано Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Святошинського району.
За результатами розгляду повідомляємо, зазначення територія не обліковується на балансі підприємства, а знаходиться на балансі Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАНУ. Відповідальними щодо видалення дерев за вищевказаною адресою є організація Інституту загальної та неорганічної хімії ім. Вернадського, якій видано АКТ обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
З повагою
Директор А. Магалов 
Виконавець: О. Петрик, тел.: 443 73 93″

    Що означає така відписка? Що якщо дерев немає на балансі КП УЗН, то їх можна знищувати і ніхто за це не відповідатиме? Така незрозуміла відповідь насправді ніяк не прояснює ситуацію, а тільки збільшує кількість запитань. Отже всі громадяни, яким небайдужа екологічна ситуація в Святошинському районі столиці мають можливість задати питання, які їх хвилюють виконавцю, що підготував громадянам таку відповідь.

1 2 3 4 5 6 7 8

Також Вам буде цікаво:

Вітаємо з реєстрацією
Шановний колега Ви зареєструвались на офіційному сайті Програми сталого розвитку...

Нормативно-правова база
  У цьому розділі наводяться тексти нормативно-правових документів з питань, що...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

Загальне
  Історія питання...

Реєстр громадських організацій, стратегія розвитку в Сумській області
Сумська́ о́бласть — область у північно-східній частині України; охоплює частини Середньоруської височини і Придніпровської...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу