В Мурованокуриловецькому районі введено в дію сучасну сміттєсортувальну станцію

Рубрика | Головні новини

08 08 2017, матеріал підготував кореспондент Кучерук Олександр

1   5
Під час робочої поїздки у Мурованокуриловецькому районі 08.08.17 голова облдержадміністрації Валерій Коровій спільно з головами райдержадміністрацій, районних рад, міськими головами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад відвідали полігон для захоронення ТПВ та взяли участь у відкритті сортувальної лінії твердих побутових відходів неподалік смт Муровані Курилівці.

0 2

Право перерізати символічну стрічку було надано очільнику області Валерію Коровію, заступнику голови обласної Ради Ігорю Хмілю та виконавцю робіт по виготовленню обладнання для сортувальної станції, голові правління ПАТ «Барський машзавод» Іллі Луку.

«Я, у першу чергу, хочу подякувати керівництву району, селища , ПАТ «Барський машинобудівний завод» за те, що сьогоднішня подія стала можливою,- зазначив у вітальному слові Валерій Коровій. — По суті, ми відкриваємо нову сторінку, робимо перші кроки у цьому напрямку, тому дуже важливо,щоб вони були успішні. Нам потрібно у досить стислі терміни побудувати цілу систему, яка забезпечить сортування і первинну переробку твердих побутових відходів у кожному районі. В процесі проектування ми переглянули різноманітні технології. Тож це є типовий проект, який може бути використаний у інших районах Вінницької області».

Звертаючись до присутніх, Валерій Коровій наголосив,що на сьогоднішній день закумульований ресурс на рівні обласного бюджету, який дає можливість у пропорції 75% — обласні кошти, 25 % — кошти місцевого бюджету, реалізувати у Вінницькій області десятки подібних проектів.

Введення в експлуатацію сортувальної лінії у Мурованих Курилівцях забезпечить утилізацію побутових відходів у самому селищі та 59 населених пунктів району з поступовим залученням сусідніх районів області. Побутові відходи будуть сортуватись із виділенням 5 фракцій (поліетилен, метал, папір, скло, органічні рештки). Це дозволить щоденно збирати, сортувати і переробляти 15-20 тонн побутових відходів та продовжити функціонування полігону твердих побутових відходів з 16 до 30 років експлуатації. Буде створено 12 робочих місць.

3 4

Роботи по будівництву та оснащенню сортувальної станції виконувались у співфінансуванні обласною державною адміністрацією ( 4 млн. 270 тис. грн.) та Мурованокуриловецькою селищною радою (12,5 тис. грн).

Також Вам буде цікаво:

Гостиный двор. Киев
Уже несколько лет одно из самых прекрасных зданий на Подоле...

Страшна аварія на Чоколовському бульварі 14.06.2015
З далека...

Колядку одночасно виконали 5027 осіб! Новий рекорд України!
На Прикарпатті в м. Долина, Івано-франківської області, відбулася так звана...

22.01.16_Кіевъ. Перекресток Владимирской-Прорезной.
22.01.16_Кіевъ. Перекресток Владимирской-Прорезной_KijRus Фотографии с ресурса Google.Maps были сделаны в мае...

Відкриття фотовистаки «Єдина Україна», присвячена Дню Соборності України
20.01.2015 відбулось відкриття фотовистаки "Єдина Україна" Виставка проводиться Київською організацією Національної...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу