«Допомога в Авдіївку прибуде своєчасно, якщо за справу візьметься Ілля» — запевняють друзі юного ліцеїста.

Рубрика | Головні новини

11 02 2017, матеріал підготував кореспондент gena66

фото6 лютого близько 300 кілограмів гуманітарного вантажу передали учні Дніпровського ліцею з підсиленою військово-фізичною підготовкою до пункту збору гуманітарної допомоги на Дніпровському летовищі. Того ж дня теплі речі, покривала та продукти харчування переправлено до Авдіївки. Це вже другий гуманітарний потік, направлений мешканцями Дніпра до своїх постраждалих співвітчизників.

Цього разу учнівську благодійну ініціативу започаткував член молодіжної організації «Молоді патріоти Придніпров’я» громадської організації «Примножимо славу Придніпровв’я» Ілля Дирін, котрий навчається на першому курсі дипломатичного відділення ліцею. «Допомога в Авдіївку прибуде своєчасно, якщо за справу візьметься Ілля» — запевняють друзі юного ліцеїста. До речі, на рахунку Іллі це вже не перша благодійна ініціатива, протягом трьох попередніх років він організовував збір гуманітарної допомоги українським добровольчим батальйонам та воякам ЗСУ у школі №83, де навчався раніше, а також пораненим бійцям у лікарні ім.. Мечникова.

Керівник громадської організації Віктор Березка впевнений, що його вихованці і надалі стоятимуть попереду патріотичного руху у регіоні, бо робота з юнаками та дівчатами є пріоритетним напрямом діяльності ГО. З початку року на Дніпропетровщині відбулося вже декілька заходів за участю патріотично налаштованої молоді, і вони були суттєво помічені на передовій у зоні АТО. Хай це не врятовані життя бійців, але їхня боєздатність певною мірою залежить і від побутових умов, котрі і досі потребують на краще.

 

Геннадій Кутилін, журналіст.

 

Також Вам буде цікаво:

«Дій активно! Живи позитивно» Журналіст. Волонтер. Патріот.
Чи може 13-річна дитина бути організатором волонтерського руху? А...

Сталий розвиток в будівництві. Час починати
4 липня 2013 року в столичному Будинку архітектора відбувся семінар...

Отруєння водою в мікрорайоні Бортничі
Вже кілька днів як звучать тривожні новини з київського мікрорайону Бортничі....

У розпорядженні Львівської політехніки відтепер є унікальний лазерний сканер
Навчально-науковий інститут геодезії Львівської політехніки нещодавно поповнився новим сучасним лазерним...

Вебінар: “ Новий закон про громадські організації в Україні: що очікувати?»
Український незалежний центр політичних досліджень та портал Маркетплейс запрошує Вас...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу