Африканська чума на Вінничині

Рубрика | Головні новини

05 02 2017, матеріал підготував кореспондент Кучерук Олександр

16_stop_asf1474533567_376491564_0

5 лютого 2017 року в райдержадміністрації смт Муровані Курилівці, що на Вінничині, відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Мурованокуриловецькій районній державній адміністрації, яке проводив голова райдержадміністрації Сергій Ладан.
На позачерговому засіданні слухалось питання: «Ліквідація та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на свинофермі ПП «Бонас» с. Морозівка та господарствах Романовського О.В. с. Вищеольчедаїв та Бистрієвського В.В. смт Муровані Курилівці».
В засіданні позачергової комісії взяли участь та виступили начальник головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Сидорук Григорій Павлович та начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеренарій головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Павлушин Володимир Васильович.
Запрошені: Вищеольчедаївський сільський голова Тетяна Квятковська, Морозівський сільський голова Тетяна Юзвак , Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська, власники тварин, користувачі мисливських угідь.
Інформацію до відома присутніх довів в.о. начальника управління Держпрожспоживслужби в Мурованокуриловецькому районі Сергій Кушнір.
На засіданні розроблено та затверджено заходи щодо ліквідації та локалізації захворювання.
Хочу нагадати: на території Мурованокуриловецького району зафіксована хвороба Монтгомері (АЧС) — гостра, інфекційна, вірусна хвороба свиней, що входить до переліку особливо небезпечних хвороб тварин.
Для ліквідації хвороби, а також на посилену боротьбу з наслідками проводяться бесіди з громадянами прилеглих до господарств територій; задіяно бригаду МНС. Знищено велику кількість поголів’я уражених тварин. З метою запобігання розповсюдження хвороби та ураженої свинини створено 7 блокпостів .
Громадян закликають дотримуватися необхідних заходів безпеки, щоб уникнути поширення хвороби по території району.

Також Вам буде цікаво:

Маленька перемога над корупцією
    Економічний відділ Національної поліції склав протокол відносно директорки...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

В Ужгороді відбулося засідання національної ради «Карпатського Єврорегіону»
Сьогодні в Ужгороді відбулося засідання Української національної ради «Карпатського Єврорегіону»....

 
Р О З П О Р Я Д Ж Е...


ЗАГОЛОВОК Україна – НАТО , безпека понад усе ТЕКСТ 31 жовтня 2019 року...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу