Небайдужі

Рубрика | Головні новини

04 12 2016, матеріал підготував кореспондент Nataliya

img_2509 img_2510Небайдужі.
«Не бойся врагов — в худшем случае они могут тебя убить.
Не бойся друзей — в худшем случае они могут тебя предать.
Бойся равнодушных — они не убивают и не предают, но с их молчаливого согласия существует на земле убийства и предательства» …..
Дійсно,немає нічого бридкішого і страшнішого ,ніж холодна байдужість….А от в моїй статті піде мова про небайдужих людей.І ціна благородного вчинку небайдужих героїв даної розповіді-врятоване життя.
Одного холодного зимового дня старший майстер Сухоліського лісового господарства Драпак Віктор Мирославович з колегами їхав в службових справах дорогою Рокитно-Сухоліси.Серед засніженого поля хлопці побачили якусь незрозумілу активність гайвороння.Великі чорні птахи кублилися над якимсь незрозумілим предметом серед поля…Небайдужі лісники зупинили автівку і підійшли ближче. Чорні хижі птахи знавісніло клювали напівживого, пораненого лебедя… Нещасний птах був поранений, закоцюблий і вже ледь живий. Хлопці відбили птаха від нападу ворон, надали йому першу медичну допомогу та забрали до себе в лісництво.Лебідь сердито шипів та намагався щипати своїх рятівників, невірячи в їх добрі наміри…Красеня поселили в хліву на території лісництва. Зробили йому гніздо, нагодували та дали води. Але, зрозуміло, що це тимчасовий прихисток… Було вирішено зв’язатися з адміністраці дендропарку «Олександрія», на території якого дуже часто знаходять домівку птахи,що по якихось причинах не відлетіли в теплі краї.Працівники дендропарку піклуються про своїх підопічних,створюють їм всі умови для комфортної зимівлі.Отже,маю надію,що й птахові з цієї статті поталанить прилаштуватися.Та й як може бути інакше?Адже довкола так багато добрих, чудових і, головне, небайдужий людей!

Також Вам буде цікаво:

Практика скінчилася. Водночас сумно і радісно.
Неповні два тижні надали студентам-другокурсникам, майбутнім журналістам, закріпити свої теоретичні...

Озеро Небреж — бесплатная свалка для мусора
Озеро Небреж, является популярным местом отдыха, не смотря на то,...

Гостиный двор. Киев
Уже несколько лет одно из самых прекрасных зданий на Подоле...

23 вереся — Полтава святкує День міста. Фоторепортаж з вулиць.
23 вересня - День міста Полтави               ,...

Евромайдан в Запорожье (фоторепортаж).
Без комментариев. 26.01.2014г.                           ...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу