Початок кінця Динамо

Рубрика | Головні новини

11 10 2016, матеріал підготував кореспондент Alex

 

Напевно кожен хто зараз розпочав читати цю статтю звернув на неї увагу лишень через такий кричущий заголовок і кожного цікавить чому так, і який кінець може бути у самої титулованої команди України (якщо брати до уваги заслуги ще за часів СРСР). Відповідь на це питання лежить на поверхні, хоть і майстерно захована в маленьких фактах які бачать всі, але мало хто складає їх разом і дивиться на картину цілісно. Саме це я зараз зроблю.

Хотілось би розпочати з декодинга слів, «всіма коханого», Ігоря Михайловича Суркіса, який на словах готовий давати тренерам час, а по факту після декількох програних ігор готовий звільнити будь якого, на словах хоче відпустити Ярмоленка, а по факту не відпускає в омріяний Андрієм англійський чемпіонат, мотивуючи це тим що контракт прийшов запізно і навіщо такому топ нападнику як Андрій якийсь  «Евертон» який навіть не грає в євро кубках, це не Динамо яке змагається з такими клубами як Зірка, Чорноморець та Олімпік, іноді «граючи» в ЛЧ з Бешекташем та Наполі. На мій об’єктивний погляд (фаната «Динамо») Ігор Михайлович, при всі повазі  до нього, навіть не думає що говорить. Андрій Ярмоленко кращий правий вінгер УПЛ, лідер «Динамо» та збірної України не може марнувати свій талант пограючи кожну неділю по матчу з посередніми за рівнем командами, рівень нашого чемпіонату та АПЛ це небо та земля, кожен матч в Англії над важливий як матч Динамо-Шахтар в Україні, там Андрій буде безумовно прогресувати граючи з умовними Манчестер Сіті та Челсі по два рази на неділю, а  тут само по собі регресувати насамперед тому що переріс цей чемпіонат і не може людина щось здобувати якщо кожну неділю «мотає» по 3 захисника у себе на фланзі. І тут з’являється питання як футболіст який не хоче грати в цьому чемпіонаті може приносити якийсь результат  команді, так Андрій лідер і без нього Динамо лихоманить, но й тримати Ярмоленка не можна, я не здивуюсь якщо в найближчому часі він почне не викладатися на повну граючи більш-менш стабільно тільки в євро кубках.
Наступним що на мій погляд,що по трохи не поспішаючи, губить Динамо це не стабільний склад тренерів, не головного тренера, а всіх тренерів загалом. Наприклад цього року Динамо покинув Рауль Ріанчо, який відігравав роль по суті другого головного тренера, дуже часто він стояв на кромці поля поряд з Ребровим та проводив тренування без нього, тактичною стороною гри більш займався він, а фізична готовність гравців лежала на плечах Реброва, і цю втрату в тренерському штабі помітно не озброєним оком. В середині поля застой майже в кожному матчі, атака працює лишень в матчах з андердогами чемпіонату, а коли ця сама атакувальна лінія натикається на більш менш зіграну оборону то стає в ступір і показує результат як з Наполі або навіть Зорею. Саме такі втрати в штабі як Ріанчо, Михайлеченко та інші впливають на не стабільну гру киян.
Третім но не менш важливим фактором який в най ближчий час, в сукупності з рештою, загубить Динамо це склад, ні не кожен футболіст і не їх майстерність, а їх підбір. Кияни мають, по словах Сергія Станіславовича та Ігоря Михайловича, стабільний склад яким паралельно можна виступати і в ЛЧ та УПЛ. Можливо він і був таким місяців 5-6 назад но Динамівці втратили за цей час відразу декілька гравців: в захисні лінії команда ослабилася після переходу Александра Драговича в Леверкузенський Баєр, та травми Данило Сілви, в середині поля на перший погляд все добре але перехід Юнеса Беланди в Ніцу ослабив лівий фланг, на якому тепер намагається приносити користь команді ветеран Олег Гусєв, але вік дає про себе знати, в останніх матчах ЛЧ та УПЛ ліву бровку поля випалює юний Віктор Циганков, цей молодий хлопець уже відзначився двома голами в УПЛ та голом в ворота Бешекташу який дозволив уникнути Динамівцям поразки, але не зважаючи на результати в його грі великий відсоток браку, вік дає про себе знати, в нападі у Сергія Станіславовича все най більш сумно, «дерев’яний» Гладкий або ж не особливо забивний Мораєс, після продажу Теодочика та Кравця все виглядає дуже та дуже погано.

Ситуація яка зараз складається навколо Динамо не сприятлива, я як і будь який кияни люблю Динамо всією душею, але завжди потрібно на все дивитися обєктивно, не зважаючи на всі ці мінуси  які я назвав і свою впевненість в знижені класу киян я буду завжди вболівати за цих хлопців і тримати за них кулаки в кожному матчі!!!!!

Також Вам буде цікаво:

Зловживання водними ресурсами може призвести до катастрофи в марокканському оазисі
Захованого у високих горах Атлас, що в Марокко, величезного оазису...

Відьма 21-го сторіччя
Відьма - це слово у більшості людей асоціюється з давніми...

Небайдужі
Небайдужі. "Не бойся врагов — в худшем случае они могут...

Наближається День працівника сільського господарства.Земний уклін Вам!
Найперші Люди   Дрімає сонце ще на перині, Вітрець ранковий не збив...

Прокуратура у приватній власності?
На дворі XXI століття, час технологій і інтернету. В інтернеті...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу