В охороні праці дрібниць не буває!

Рубрика | Головні новини, Чернігівська область

05 10 2016, матеріал підготував кореспондент lisn56

5 жовтня у Чернігові відбувся безплатний семінар з охорони праці.

Уявіть собі ситуацію. Серед глибокої ночі в лікувальному закладі починається пожежа. Дим швидко розповсюджується з горища на нижні поверхи. А заспаний персонал у паніці забуває (!) куди саме треба телефонувати при пожежі. Нарешті набирають номер 103! І лише служба швидкої допомоги викликає рятувальників. Як наслідок, було втрачено дорогоцінні хвилини… Це не вигадка, а справжній випадок, що стався нещодавно в Україні. Тож в справі організації пожежної безпеки дрібниць не буває. І табличка з номером служби «101» поруч з телефоном – вимога, котрою аж ніяк не слід нехтувати.

 

Цей seminarпромовистий приклад в ході семінару навів своїй аудиторії адвокат, експерт з питань охорони праці та пожежної  безпеки Олександр Пількевич.

 

Організатор заходу — Цифрове видавництво «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку» (MCFR).

 

- Загалом наше видавництво започатковано в 1998 року. А практика проведення таких безплатних семінарів  існує з 2014 року, — розповіла  менеджер з регіонального розвитку Анна Лебеденко. – Ми побували вже в кількох великих містах України. А ось у Чернігові вперше. В ході семінару обговорюються  дві теми — «Пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці» та «Організація пожежної безпеки на підприємствах».  Всього на запрошення відгукнулося 160 фахівців. І  з’ясувалося, що чимало з них вже  знайомі з нашим журналом «Довідник спеціаліста з охорони праці» і постійно використовують його в роботі. Але сьогодні вони мають можливість відразу отримати відповіді на свої запитання у наших експертів. Адже протиріччя в законодавстві не рідкість, і через це люди стикаються з певними проблемами.

 

Перед учасниками семінару виступила редактор-експерт журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» Ольга Чернетенко. Вона зупинилася на важливих новаціях у законодавстві про пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці, розповіла про визначення права на пільгові пенсії, щорічні додаткові відпуски, доплати за умови праці тощо, а також презентувала своє видання.

 

Говорять учасники семінару

Сергійспеціаліст з охорони праці ТОВ «Спорттехніка»:

-         Вже два роки передплачую журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці».  І хочу подякувати його авторам. Хороше видання. Задоволений і сьогоднішнім семінаром. Отримав докладні відповіді на всі свої запитання.

Олександр Кудрявцев, керівник служби охорони праці Деснянського басейного управління водних ресурсів (БУВР):

 

-         Працюю фахівцем охорони праці з 1989 року. Тож далеко не новачок. Проте, коли запросили на семінар, не відмовився. Час йде, законодавство змінюється, і завжди є чому повчитися. За кілька годин отримав багато інформації. Зокрема, корисно було почути про атестацію робочих місць, про зміни до списків №1 і №2. Експерти журналу довели до  учасників семінару нові нормативні акти з питань охорони праці, експертизи умов праці та пожежної безпеки, поінформували про зміни до  нормативних актів та пояснили як їх правильно тлумачити… Було приємно  зустрітися з колегами.  Поспілкувався як із старими, так  і молодими спеціалістами. Переконаний, що такі заходи привертають увагу роботодавців і громадськості до проблем охорони та гігієни праці, сприяють підвищенню рівня безпеки на кожному робочому місці та зниженню професійних ризиків. Тож залишається лише подякувати організаторам заходу.

Також Вам буде цікаво:

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В...

 
  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В...

Робота з неповною зайнятістю. Шукаємо відповідальну дівчину.
ТЕРМІНОВО! Для роботи з спецкореспондентами в Шевченковському районі запрошуємо відповідальну дівчину....

С Рождеством!
Дорогие друзья, коллеги! От всей души поздравляю всех вас с...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу