Влада до переговорів не готова: Російські опозиціонери провели зустріч з Кудріним

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

18 01 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

Представники опозиції на зустрічі з екс-міністром фінансів Олексієм Кудріним прийшли до висновку, що влада не готова йти на переговори з суспільством після грудневих мітингів протесту, і не стали формувати переговорну групу.

Про це повідомив лідер руху Солідарність Борис Нємцов.

Кудрін 24 грудня виступив на мітингу на проспекті академіка Сахарова. Він заявив, що згоден з гаслами опозиції, яка протестує проти результатів думських виборів, закликав сформулювати вимоги мітингувальників і створити групу для переговорів із владою і висловив готовність стати посередником на переговорах. Перша його зустріч з опозицією пройшла в кінці грудня.

«Зустріч (з Кудріним) пройшла добре. У ній взяли участь я, (співголова ПАРНАС Володимир) Рижков, Настя Удальцова, Геннадій Гудков та Сергій Удальцов, і Кудрін звісно. Підсумок такий: ніяких переговорів немає з боку влади, влада до переговорів не готова», — сказав Нємцов.

З його слів, зайвим доказом цього стала опублікована в Известиях стаття прем’єр-міністра Володимира Путіна, який балотується в президенти від Єдиної Росії. Прем’єр написав, що погодився брати участь у виборах, щоб завершити створення в Росії стабільної держави, а росіяни повинні мати можливість брати участь в широкому діалозі з владою про пріоритети розвитку.

Як тільки з’явиться добра воля влади, ми готові абсолютно мирно і спокійно розмовляти. Сформуємо відповідно групу для цього», — сказав Нємцов.

З його слів, на зустрічі з Кудріним також обговорювалася підготовка до «маршу протесту 4 лютого», але не говорилося, виступить там екс-міністр фінансів.

Також Вам буде цікаво:


ЗАГОЛОВОК Україна – НАТО , безпека понад усе ТЕКСТ 31 жовтня 2019 року...

Шеф-редактор видавництва “Екологія та соціальний захист” в м. Сімферополі запрошує до співпраці.
Шановні мешканці-журналісти міста Сімферополя, запрошуємо Вас взяти участь у програмі...

Порядок денний на ХХІ століття (Agenda 21)
Ці питання - і багато інших, подібні до них -...

Міжнародний День людини з особливими потребами
    [caption id="attachment_13986" align="alignleft" width="300"] Ансамбль класичної музики "Асамблея"[/caption] Міжнародний день...

Спекуляції на патріотичному вихованні
[caption id="attachment_13803" align="alignleft" width="600"] Творча зустріч з бійцями АТО у...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу