Тиск на свободу слова з боку чиновників

Рубрика | Головні новини, Київ, молодь, Цікаві метаіали

13 02 2016, матеріал підготував кореспондент Ольга

Тиск на свободу слова з боку чиновників

    Чиновники Управління освіти Святошинської РДА не вигадали нічого розумнішого, аніж переслідування та тиск на нашого журналіста, бійця-добровольця, що понад 200 днів виконував службово-бойові завдання у зоні АТО. Директор ЦПР Святошинського району Савенко Н.І., прикриваючись «Радою трудового колективу», направила до ГУ НГУ листа зі скаргою, що Скрябін О.І. своїми запитами та зверненнями «перешкоджає роботі» відділу освіти Святошинської РДА та «всім закладам освіти району». Тільки не уточнили як це можливо. Сидить увесь час поруч і тримає всіх їх за руки? І до чого тут Головне управління Нацгвардії, до якого керівник ЦПР, спрямувала свій наклеп? На що вони сподівались? Заборонити Скрябіну у вільний від служби час писати запити? Заборонити захищати право дітей навчатися в приміщенні клубу Червона Калина? Що ГУ НГУ заборонить гвардійцю заявляти про виявлені корупційні правопорушення?

     А якщо серйозно, все значно простіше. Подейкують, що директорку ЦПР Святошинського району Савенко Н.І., щодо протиправних дій якої триває досудове розслідування кримінальної справи, а також судом розглядається два цивільних позови, підтримує і всіляко «відмазує» в.о. начальника Управління освіти Святошинської РДА Коваленко І.І. з якою, як кажуть люди, пані Савенко пов`язує багаторічна дружба та співпраця на ниві дерибану державних коштів.

Також Вам буде цікаво:

Янукович в Ростові, але справа його живе…
    З втечею Януковича з України можна було сподіватися,...

Принципи освіти сталого розвитку
Шість принципів сталого розвитку освіти, викладені в навчанні для нашого...

Елементи освіти сталого розвитку
Сталий розвиток є широке поняття, яке уникає будь вузьке визначення...

Моя реклама
"Реклама" та "спонсорство" Якщо Ви хочете розмістити матеріал про козацькі громади,...

Навчальний план освіти сталого розвитку
Сталий розвиток освіти впроваджується в навчальних за видатні досягнення в...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу