На честь Дня захисника України у Києві пройшов «Марш героїв»

Рубрика | Головні новини, Київ, молодь, Сталий розвиток, Цікаві метаіали

14 10 2015, матеріал підготував кореспондент oleksandr.s13

 

Концерт в підтримку політичних в'язнів режиму внутрішньої окупації, яких утримують в ІТТ на пров. Косгорному

Концерт в підтримку політичних в’язнів режиму внутрішньої окупації, яких утримують в ІТТ на пров. Косгорному

  14 жовтня 2015 року вперше відзначається на офіційному рівні День захисника України. В цей день українці відзначали давнє християнське і козацьке свято, а також, згодом, день заснування Української повстанської армії. Сьогодні в Києві громадські об’єднання та політичні партії націоналістичного спрямування провели мабуть найбільш масову акцію в історії незалежної України. У традиційній ході містом, яку анонсували як «Марш героїв» одночасно приймали участь близько п’яти тисяч людей, а загальна кількість учасників переважає десять тисяч осіб. І це не зважаючи на інформаційну блокаду зі сторони провідних ЗМІ та певні прогалини у координації зусиль між організаторами заходів. Основним гаслом Маршу стало «Свободу політв’язням». Учасники ходи пройшли пішки від Михайлівської площі до Лук’янівського слідчого ізолятора, де провели пікет, та вирушили до ізолятора тимчасового тримання на пров. Косогірний, 7. Навпроти ізолятору встановили сцену та провели концерт на підтримку політичних в’язнів діючого режиму. В концерті виступили легендарні «Кому вниз» за участю соліста гурту «Сокира Перуна», які відзначилися позитивною енергетикою та дуже якісним звуком, а також інші цікаві виконавці-патріоти, що ідейно підтримують націоналістів та політичних в’язнів.

  Метою заходів є привернути увагу суспільства до політичних репресій направлених проти патріотів з боку правлячого режиму в Україні, які за своїм розмахом та цинізмом значно перевершили попередників режиму Януковича, якого вважають злочинцем. Сьогодні суспільству пропонують кинути за ґрати патріотів, що захищали Україну від російської агресії, а сепаратисти і зрадники мають отримати амністію і спеціальні преференції. Чи погодяться з цим українці? Що далі?

1 2 3

Також Вам буде цікаво:

Колядку одночасно виконали 5027 осіб! Новий рекорд України!
На Прикарпатті в м. Долина, Івано-франківської області, відбулася так звана...

Евромайдан в Запорожье (фоторепортаж).
Без комментариев. 26.01.2014г.                           ...

Украина святкує 27-у річницю проголошення незалежності, центральна подія дня — військовий парад на Хрещатику.
Украина святкує 27-у річницю проголошення незалежності, центральна подія дня - військовий...

Відкриття фотовистаки «Єдина Україна», присвячена Дню Соборності України
20.01.2015 відбулось відкриття фотовистаки "Єдина Україна" Виставка проводиться Київською організацією Національної...

 
Р О З П О Р Я Д Ж Е...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу