Сталий розвиток Харківського регіону

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

10 01 2012, матеріал підготував кореспондент Татьяна

В рамках роботи Харківського регіонального Комітету з економічних реформ у 2011 році проведено більше 30 засідань та 44 круглі столи.

Робочими групами і підгрупами Харківського регіонального Комітету з економічних реформ у 2011 році було проведено 30 засідань і 44 «круглих столи». Крім того, відбулися 4 розширені засідання Комітету. Про це йдеться у звіті про діяльність Харківського регіонального Комітету з економічних реформ у 2011 році.

Зокрема, розширені засідання відбулися:

- 15 лютого 2011 року за участю Президента України Віктора Януковича з питань перспектив соціально-економічного розвитку Харківської області на 2011-2012 роки;
- 6 жовтня 2011 року – з питань інвентаризації обласних програм, які розроблені та діють на території області в рамках Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року.
- 24 листопада 2011 року – з питань оптимізації обласних програм, які діють на території області в рамках Стратегії сталого розвитку Харківської області до 2020 року.
- 28 листопада 2011 року з питань реформування системи охорони здоров’я під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України, виконавчого секретаря Комітету економічних реформ Ірини Акімової.

Довідка. Харківський регіональний Комітет з економічних реформ був створений 31.03.2010 розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації № 181 як консультативно-дорадчий орган при обласній державній адміністрації.

Автор статті: http://kharkivoda.gov.ua

Також Вам буде цікаво:

Ефективність регіональної політики залежить від тісної взаємодії влади та громадянського суспільства
Вдосконалення регіональної політики є дуже важливим й актуальним для України...

Збережемо унікальний природний комплекс – долину річки Мжа!
                     Харківська...

Запрошуємо до співпраці експертів та радників!!!
Комітет з очищення вдади ( люстрації) запрошує до співпраці експертів...

На Харківщині розвиватимуть сільський зелений туризм
  Оригінальна форма відпочинку в приватних господарствах сільської місцевості (сільський зелений...

 
З А К О Н   У К Р А Ї...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу