СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

19 12 2011, матеріал підготував кореспондент Татьяна

Сільські громади Шепота, Тюдова, Яворова, Рожнова вийшли переможцями  першого етапу спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Заявки на участь у цьому конкурсі подали 16 сільських громад району.  Таку активність вони проявили після семінару, який провели на Косівщині координатори міжнародного проекту в Івано-Франківській  області Леся Попелюх та Олеся Хомин за участю голів райдержадміністрації Ярослава Шинкарука і районної ради Андрія Клуба з керівниками органів місцевого самоврядування.

До речі, Олеся Хомин і Леся Попелюх у рамках уже другого етапу  побували у Шепоті, Тюдові, Яворові, Рожнові  з метою розпочатої співпраці щодо підтримки сталого розвитку сільських територій шляхом  впровадження ініціатив та відродження громад для реального поліпшення їх життя на місцевому рівні.

— Основне  направлення проекту Європейського Союзу та Програми  розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» — енергозбереження й охорона навколишнього  середовища, — каже заступник  начальника управління економіки РДА Микола Никифоряк, — що дозволить поліпшити  рівень соціально-економічного розвитку території та життя громади загалом.

 

 

Автор статті: http://gk.if.ua/

Також Вам буде цікаво:

Знай, що ти п’єш. День — 5.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 4.
Запрошуємо Вас до розгляду та співучасті у  програмі "Сталий розвиток України" ...

Знай, що ти п’єш. День — 9.
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

Знай, що ти п’єш. День — 10
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

Знай, що ти п’єш. День — 8
Пропонуємо Вам розглянути та прийняти участь у програмі  "Сталий розвиток України" ,...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу