В ЯРЕМЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФОРУМУ МІСТ-ПАРТНЕРІВ 2011

Рубрика | Головні новини, Сталий розвиток

Мітки |

18 12 2011, матеріал підготував кореспондент Татьяна

19 грудня в місті Яремчі відбудеться засідання Національного форуму міст-партнерів 2011. За підсумками форуму учасники планують виробити план дій на наступний рік, що допоможе удосконалити співпрацю та підвищити показники реалізації спільних проектів.

Проект Програми розвитку ООН в Україні «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку» (ПРООН/МПВСР) розпочав свою діяльність у 2004 році. Метою проекту є сприяння місцевому врядуванню за широкої участі громадян та покращення рівня життя на місцях. В рамках своєї діяльності ПРООН/МПВСР співпрацює з 29 муніципалітетами у 12 областях України, мобілізуючи місцеві громади об’єднуватись задля вирішення спільних завдань. За час семирічної діяльності проекту створено 587 організацій громад, членами яких є понад 100 тисяч громадян. Проект також сприяє підвищенню якості надання послуг міських рад своїм мешканцям шляхом запровадження якості муніципальних послуг та інноваційних проектів у сфері електронного врядування. Спільно з національними партнерами, проект проводить професійні навчання для службовців органів місцевого самоврядування та громад.

Впродовж 2004-2011 рр проект підтримав 266 проектів місцевих громад на суму 3 781 тис дол США. Проекти повязані з енергоефективністю та збереженням довкілля. Діяльністю проекту також передбачено підтримку реалізації соціальних проектів із заміни вікон, реконструкції систем водопостачання, тощо. Реалізація цих проектів принесла користь 165 тис жителів міст.

Восьмий рік поспіль представники міст-партнерів, донорів та національних партнерів проекту МПВСР, серед яких: Програма розвитку ООН в Україні, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства, Швейцарське бюро співробітництва, компанія «Кока-Кола» зберуться для того, щоб підбити підсумки діяльності у 2011 року та намітити орієнтири для подальшої співпраці. На заході планується розглянути досвід міст у сфері децентралізації, діяльності ОСББ, поводження з ТПВ, міжмуніципальної співпраці, раціонального ставлення до води. За підсумками форуму учасники планують виробити план дій на наступний рік, що допоможе удосконалити співпрацю та підвищити показники реалізації спільних проектів.

Автор статті: http://firtka.if.ua

Також Вам буде цікаво:

СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ
Сільські громади Шепота, Тюдова, Яворова, Рожнова вийшли переможцями  першого етапу...

Одеса визнана кращим містом СНГ ЕврАзЕ
Одеса отримала диплом огляду-конкурсу «Краще місто СНД і ЕврАзЕС». Як...

У Львові відубудеться великий мистецький презентаційний проект
з 15 лютого – до 3 квітня 2016 року у...

У Житомирі відбулася презентація «Фонду Громади Житомира».
8 лютого 2012 року відбулася презентація нещодавно зареєстрованої благодійної організації...

Veloforum Повертається! Відвідайте Велофорум — 2019 у місті Вінниця!
  Veloforum Повертається!4-6 жовтня у Вінниці маєте можливість: вчитись, обмінюватись досвідом, налагоджувати...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу