Маршрут Краматорськ — Донецьк: блок-пости, озброєні люди, заміновані поля

Рубрика | Авторы, Головні новини, Донецька область, Цікаві метаіали

Мітки | , , , ,

31 05 2014, матеріал підготував кореспондент datskiy

В світлі останніх сумних подій на сході України люди ширять різні чутки. Казки про «Правий сектор» вже відійшли на задній план, адже в Донбасі з’явилися «кадировці». Люди кажуть, що ті, хто їде в Донецьк без паспорта потрапляє до табору і працює на благо ДНР.  Людей з паспортами, там наче теж не дуже раді бачити. Нами було подолано маршрут з Краматорська до Донецька і ось що ми можемо розповісти.

Перший блок-пост, який нам довелося проїхати був ще в межах Краматорська — за Артемівським переїздом (вул. Танкістів). Простягається блок-пост метрів на 30, збудований з залізобетонних плит, покришок, розбитих ігрових автоматів. На посту десь з десяток озброєних людей, різного віку, з різним озброєнням: мисливські рушниці, автомати, пістолети, ножі. Нас зупинили, спитали куди ми їдемо, що в багажнику та чи маємо ми паспорти. Мовляв, у Донецьк без паспорту не пустять, авто і документи у нас не перевіряли.

Проїжджаючи цей пост на зворотньому шляху, нас не зупиняли, а ми помітили цікаву річ. Рівно о 17:00 до блок-посту приїхав маршрутний автобус №16, а з нього вийшли десь 7 чоловіків в камуфляжі, зі зброєю. Ми припустили, що о 17 на посту відбувається пересмінка, тож керівництво АТО мають звернути на це увагу.

Наступний населений пункт — Дружківка, а за нею Олексієво-Дружківка. За межами останньої знову блок-пост. Перше, що кинулося в очі — намет «Русского Блока». На посту стояли дві «газелі»: вантажна і вантажно-пасажирська. За дорогою слідкували лише двоє, з них один озброєний — рушницею.

На зворотньому шляху ми помітили, що людей побільшало. Озброєних було мінімум 5, а десь в 20 метрах від посту, в кущах, була засідка.

В’їжджаючи до Костянтинівки нас зустріла барикада  з залізобетонних плит, та покришок, які, до слова, вкрадені з дитсадка або клумби (були розмальовані фарбою). Барикада з мішків з піском розташувалася під мостом (міст в місто). Ці дві барикади безлюдні, а от на виїзді з Костянтинівки (в бік Красноамійська, Донецька) справжній блок пост.

При виїзді з міста тут оглядають лише «буси» та вантажівки. У нас просто спитали куди і навіщо ми їдемо. Коли ми під’їхали, на посту було десь до 10 людей, озброєних лише половина. Поки ми чекали своєї черги на проїзд, під’їхав ДЕУ Леганза і з нього вийшли п’ятеро. Всі озброєні, дехто не дуже слов’янської зовнішності. Коли ми поїхали, то по краях дороги можна було бачити таблички з написом «Осторожно! Мины!». Жарт то, чи ні перевіряти ми не стали та й іншим не радимо.

На зворотньому шляху у нашого водія перевірили документи, подивилися, що в багажнику. Перевіряли, до слова, усіх, хто в’їжджає в місто, особлива увага приділялася «фурам».

Далі дорога вільна аж до самого Ясинуватського посту ДПС — раніше і пост ДНР — тепер. Дорога на Донецьк закрита, направляють в об’їзд через Макіївку. На будівлі колишнього поста ДПС вісить прапор ДНР, по території гуляють озброєні люди, помічено логотип батальон «Восток». Тут нас не зупиняли.

Проїхавши по Макіївці ми виїхали на Донецьк, в’їхали без проблем, ніяких блок постів немає.

Цікаво і дивно, що за 200 кілометрів (туди і назад) ми жодного разу не зустріли українську армію. Не має її тут. Попри те, що ми всі мали з собою паспорти, жодного разу ніхто не попросив їх показати, тож байки про такі собі «концтабори» можна відкидати. Скоріш за все вони не відповідають дійсності.

p.s. Фото та відео зйомку ми не проводили з міркувань власної безпеки.

Також Вам буде цікаво:

Операція «Банкрут»
На минулих вихідних організація "Дорожній контроль" провела всеукраїнську акцію під...

Реєстр громадських організацій «Екологія та соціальний захист у Донецькій області»
Донецька область (в 1938—1961 роки — Сталінська, з 1941 до 1943 року — Юзівська) — адміністративно-територіальна одиниця України. Утворена 2 липня 1932 року. Площа — 26 517...

Кредит доверия общественных организаций растёт, в отличии от партий..!
Не секрет что в настоящее время законодательно  запрещено, общественным движениям...

Как обществу противостоять партиям!
Не секрет что в настоящее время законодательно  запрещено, общественным движениям выдвигать...

Бурштинська ТЕС потрапила до ТОП-10 українських підприємств, які забруднюють повітря
На сайті Міністерства екології та природних ресурсів України наведено 10...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу