open-air фест у Львові

Рубрика | Головні новини, Львівська область

04 05 2014, матеріал підготував кореспондент Тарас Богдан

Відволікаючись від подій що прикували увагу всіх українців все-ж в двух словах варто згадати новини культури у Львові, бо описаний нище захід справді вартий уваги.

   Нещодавно (27 квітня) в музеї народної архітектури та побуту у Львові (більш відомого в народі як Шевченківський Гай) відбувся захід “Святкуємо Великдень разом” що вже шостий раз об’єднує небайдужих людей та всіх бажаючих.

Територія проведення заходу — один із най-більших скансенів в Європі. Скансен — це open-air музей, музей під відкритим небом… Саме ним і є Шевченківський Гай, територія якого  становить більш ніж 50 гектарів, на яких  відтворено близько 105 пам’яток народної дерев’яної архітектури — хати, млини, церкви… Серед них хати, найстаріші з яких збудовані у 1749, 1792, 1812, 1846, 1860 роках, господарсько-виробничі споруди (водяний млин, вітряки, сукновальня, тартак, кузня, олійня) та храми , яких в Музеї їх налічується сім, що є найбільшою добіркою сакральної архітектури у світових скансенах. Ну а сама територія ландшафтного парку “Шевченківський Гай” де розміщено музей під небом сама по собі не може лишати байдужим жодного гостя.. Саме тому це мабуть і є найкращим місцем для проведення подібних заходів.

Гостями заходу цього року були такі виконавці як Олександр Божик, Софія Федина, Кораллі,  Оксана Муха, До Схід Сонця, і також від ЦТДЮГ виступали творчі колективи, зокрема : “ Жайвір”, “Серпанок”, “Дзвіночок”, “Рушничок”, “Викрутасики”, “Світлиця” та інші.

Водночас крім концертної програми, танців та гаївок проводилися виставки та майстер-класи з традиційних народних ремесел та мистецтв, міський фестиваль для дошкільнят “Великоднє Сонечко” , а також ярмарка та лотерея…

Одним словом — було справді цікаво :)

Співорганізаторами заходу були (Українська греко-католицька церква) та Фундація Духовного Відродження,  Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ, Львівська міська рада, Служба у справах дітей ЛОДА і Комісія з  питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму ЛОР… ну і звичайно Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. І нам і справді дуже приємно, що ми докладаємо зусиль до хорошої справи — просто даруємо людям радість та сприяємо відродженню давніх народних традицій наших предків в сучасному світі, та головне — об’єднуємо людей. Це важливо, як ніколи.

Дякуємо всім ! Хай щастить !

матеріал підготував працівник ЦТДЮГ та кореспондент видавництва “Екологія та соціальний захист” Богдан Т.В.

Також Вам буде цікаво:

 
З А К О Н   У К Р А Ї...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В...

 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про звільнення О. Гнатцова з посади Керівника Управління стратегії...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ Р О З П О Р Я Д...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу