Танки пішли, осад лишився

Рубрика | Авторы, Головні новини, Донецька область, молодь, Сталий розвиток, Цікаві метаіали

19 04 2014, матеріал підготував кореспондент datskiy

Маленьке місто Краматорськ, що на Донеччині, останнім часом часто фігурує у телевізійних випусках новин, на сторінках газет, журналів та веб-ресурсів. Справа вся в тому, що у окремих містах східних регіонів України фактично йдуть воєнні дії.

В ранці 16 квітня сторінками міських ЗМІ прокотилась новина про те, що у місто увійшли танки. Як виявилося, то були не танки, а БМД Збройних Сил України. З невідомих причин, 6 одиниць бойової техніки опинилися в центрі старої частини міста (район ринку) в годину пік. Військових одразу оточили жителі міста, а рух бойовим машинам перекрив маршрутний автобус. Через деякий час до місця пригоди приїхали відомі всім персони — «зелені чоловічки». Після недовгої розмови, на головному БМД з’явився прапор сусідньої нам держави — РФ. Під цим прапором військові рушили в місто Слов’янськ.

Інформацію про те, що бойові одиниці захоплено, пізніше підтвердило і Міноборони:

У центрі міста рух колони заблокували місцеві жителі, серед яких були помічені представники російських диверсійно-терористичних груп. В результаті блокування екстремісти захопили техніку, і колона направилась у бік Слов’янська.
Станом на 15.00 16 квітня бронетехніка розташовується неподалік від однієї з адміністративних будівель в центрі Слов’янська. Поблизу неї перебувають озброєні особи у військових одностроях, які не мають відношення до Збройних Сил України.

Через декілька годин військова техніка з’явилася і в іншій частині міста — на залізничному переїзді у селищі Красноторка. Про ті події на своїй сторінці у «ВКонтакте» пише мешканка селища, яка перебувала в центрі подій:

красноторка

Мешканку обурило те, як ЗМІ висвітлює події, що відбувалися у неї на очах. Особливо образливо для неї те, що їх назвали «проросійськими», «екстремістами», «сепаратистами».  Так само їх окрестили і в Міноборони:

красноторка

Довідка: «Пчолкіно» — народна назва с. Красноторка.

Мешканку селища більше за все зараз турбує доля хлопців, які відмовилися їхати по головах мирного населення та здали зброю своєму командирові. Нині діючий, «легітимний президент» України А. Турчинов зажадав віддати хлопців під суд. Відповідна заява міститься на офіційному сайті представництва Президента України:

25 бригада

Дійсно шкода хлопців, вони можуть потрапити за грати через те, що стали фігурами чиєїсь гри. Є сподівання, що увесь «удар» на себе візьме та людина, накази якої виконували військові-резервісти.

Сепаратисти заманюють військових і міліціонерів тим, що ті присягали Народу, проте, в присязі сказано не лише про народ.

присяга

Знов і знов перечитуючи текст присяги, задаєшся питанням: а що хлопці зробили не так? Народу — вірні, бо не стріляли; військовий обов’язок — виконано (хлопці були резервістами); накази — виконувалися; Конституції — дотримувалися; військова таємниця — збережена, адже до прибуття полковника Швеця хлопці тримали язика за зубами. Державу — захищають. Народу — не зрадили! То за що під суд?

По собі, десантники-резервісти лишили не тільки думки про їхню подальшу долю, а й характерні сліди на землі, асфальті. Лишили по собі слід і невідомі, які збудували барикаду шириною з проїзну частину. Хіба їм було коли думати про те, що цю барикаду не омине машина МНС, аварійної служби, чи навіть швидкої допомоги. У них була інша задача, у них інша мета та виходячи з усього, що відбувається, інша будова головного мозку.

 

 

Також Вам буде цікаво:

 
У К А З ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Про деякі заходи щодо сталого розвитку...

Церква засудила футбольних фанатів, що вчинили заворушення в центрі Сімферополя на Хеллоуїн, як і само свято
Кримська єпархія УПЦ засудила дії футбольних фан-тів, які 31 жовтня...

Як бюджет Чернігова «обібрали» на 6 мільйонів
Місцевий бюджет м. Чернігова недоотримав понад 6 млн грн через...

У Миколаєві обговорили стратегію сталого розвитку міста за участю громади
1 серпня 2012 року, в мерії відбулося відкрите засідання експертно-громадської...

Законотворчість наших спецкорів
  Спеціальний кореспондент  А.В. Кобець ПП видавництва "Екологія та соціальний захист...

       

Ваш відгук

Вам потрібно увійти, щоб залишити відгук.

Отримуйте всі новини сайту на свою поштову скриньку.
Це безкоштовно!
Просто вкажіть свою адресу.

Список спецкореспондентів
Нагадати пароль?

Відео тижня

Важливі матеріали

Киев Київ Одеса Погулянка ДАІ Долина Дтп Екологія та соціальний захист Львів Росія Савенко Н.І. Святошинський район Севастополь Тернопіль Соціальні новини Сталий розвиток Сталий розвиток технологій УБД мвд мвс музика міліція донбас днр ЦПР ЦТДЮГ кку корупція краматорськ позашкільна освіта ато батарейки вода гроші війна навчання україна суд утилізація сталий розвиток економіки сталий розвиток освіти сталий розвиток у світі сталий розвиток суспільства технологии фестиваль

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player 9 или выше.

Наші партнери

Автори порталу